Profil de jonashendrickx

Pisteur confirmé

 • 

8  messages

mardi 16 avril 2019 11:38

Love-pack zonder televisie?

  • Internet Noord: 40 EUR  (-16 EUR mobiel klantenvoordeel)
  • Dolphin: 15 EUR per maand
  • TV: 25 EUR per maand.

Zou het mogelijk zijn om de TV te laten vallen? Echter komt Orange goedkoper uit voor iemand die TV kijkt, maar ik gebruik hem echter nooit.

EDPNet en Scarlet zouden aanzienlijk goedkoper uitkomen.

We sparen hard voor financiële onafhankelijkheid. Elk klein beetje zou helpen.

Tussen 24 EUR en 40 EUR voor enkel internet lijkt een acceptabel compromis?

Solution acceptée

Sage

 • 

11K  messages

il y a 6 ans

@jonashendrickx  moest u internet zonder tv willen hebben dat kan altijd . U kan namelijk een Flybox nemen. 

Het abonnement is er voor 20 euro per maand  

100 GB 's avonds* + weekends
+ 50 GB op elk moment

Gewoon vast internet is er niet op dit moment met onbeperkt volume maar heb ergens gehoord en gezien dat u dan moet wachten tot de zomer omdat er dan veranderingen gaan komen binnen Orange. 

 

Pisteur confirmé

 • 

8  messages

Tot de zomer zou ik nog eventueel wel kunnen wachten. Heb jij of iemand anders enige details over wat er deze zomer zal komen?

Sage

 • 

11K  messages

@jonashendrickx  ben helaas geen medewerker of wat dan ook binnen Orange dus deze info moet ik u ook verschuldigd blijven. Wat ik gehoord en gezien heb in een filmpje is dat er internet only zou komen met daarin een onbeperkt volume maar dat is alles wat ik weet. Het zou dan vanaf deze zomer te bestellen zijn.  

4.4K  messages

il y a 6 ans

Hangt er ook vanaf welke technologie bij jou beschikbaar is als je zou kiezen voor Edpnet of Scarlet, Adsl of Vdsl en welke snelheid haalbaar is op jou adres... soms kan het tegenvallen voor sommige mensen.

Misschien best nog even wachten wat er gaat komen deze zomer bij Orange betreft enkel internet.

Loading...