Pisteur confirmé
•
5 messages
Gewonnen Frozen Tickets
Zou iemand mij kunnen helpen?
Ik heb 2 tickets gewonnen voor Frozen2 ik ga met mijn dochters dus ik kom 1 ticket te kort en weet niet hoe ik aan nog een ticket kan bekomen voor dezelfde zaal(15) om 17.30u Kinepolis Antwerpen.
Ik heb al geprobeerd via kinepolis maar de zalen komen niet overeen met elkaar ☹️😒
Kan iemand mij helpen waar of welke telefoon nummer ik kan bellen om dit opgelist te krijgen moet voor woe 20 nov

Solution acceptée
patrick2
Super User
•
11.1K messages
@Ice-w hopelijk zijn er andere tribers die u kunnen helpen. Maar anders zou ik eens Googlen of ergens een nummer beschikbaar is wat u kan bellen. Maar zelf denk ik wel dat het moeilijk gaat worden om nog een ticket te krijgen aangezien het al bijna zover is. Is er niet ergens een mogelijkheid te bekijken of er niet iemand een ticket over heeft die niet kan gaan ? misschien via FB of iets dergelijks ?
2
Solution acceptée
GlennMeeus
Pisteur confirmé
•
4 messages
Als de zaal gereserveerd is voor Orange-klanten, zal het moeilijk worden om extra tickets te kopen. Misschien de kracht van social media eens proberen? Misschien heeft er iemand een ticket over.
0
Neleke_7
Pisteur expérimenté
•
17 messages
Beste,
eventueel contact opnemen met kinepolis Anwerpen. Ik voermoed dat ze jou daar het best gaan kunnen helpen 🤷🏼♀️
0