Apprenti pisteur
•
2 messages
Installatielocatie aanpassen Orange Cloud op PC
Goedeavond
1 Ik zit met onderstaand probleem, ik zou graag de orangecloud app installeren op mijn pc maar ik kan de installatielocatie of de locatie van de map op mijn windows niet veranderen. Ik heb de default installatielocatie zelfs in het register aangepast, nog wilt dit niet werken
2 In de orange app op IOS is er de mogelijkheid om "plaats vrij te maken" hier wordt dan gekozen om alle foto's behalve die tot 7 dagen terug niet te verwijderen. Is er een mogelheid dit te veranderen naar bv 1 maand?
Mvg Horemans

patrick2
Super User
•
11.1K messages
@Bart100 antwoord op vraag twee is nee . Heb dit nagzien voor u maar die instellingen zijn niet wijzigen. Misschien is dit een rook signaal naar de Orange stamleden om dat in een toekomstige updtae te plaatsen.
Vraag 1 : ik gebruik zelf de website en geen app op de pc. Misschien is dat het probleem ?
1
0
Totem
Grand Sage
•
4.1K messages
Ugh @Bart100,
Interessante vragen, beste Triber!
1. De installatielocatie handmatig wijzigen veroorzaakt helaas problemen in het synchroonisatieproces . De default installatielocatie kan niet worden gewijzigd.
2. "Plaats vrij maken" blijft momenteel beperkt tot 7 dagen terug. Er zijn geen plannen om dit te verlengen tot één maand.
Water en vuur zijn altijd in harmonie
✋ Totems Saluut ✋
0
0