Profiel van Dirk_Devooght

Pisteur expérimenté

 • 

20 Berichten

Hoe SSID en paswoord van modem veranderen?

Graag had ik de SSID en paswoord van mijn modem veranderen. Maar indien ik een fout zou maken kan de modem terug gezet worden naar de oorspronkelijke instelling?

Geaccepteerde oplossing

Super User

 • 

11.1K Berichten

U kan altijd de modem terug zetten in de fabrieksinstellingen dus dan is uw oorspronkelijke SSID en wachtwoord weer het oude wat u gekregen heeft van Orange.

Apprenti pisteur

 • 

2 Berichten

Patrick2, ik heb meermaals het SSID en password veranderd, maar telkens na ongeveer 7 dagen verandert dit terug vanzelf naar het oude. Weet je hoe het nieuwe behouden kan blijven?

Apprenti pisteur

 • 

2 Berichten

Ik heb meermaals het SSID en password veranderd, maar telkens na ongeveer 7 dagen verandert dit terug vanzelf naar het oude. Meestal gebeurt dit na een week, meestal op vrijdag ochtend 3u00. Moet ik hiervoor eerst de modem resetten en dan pas de nieuwe credentials invullen? (Weet trouwens niet of ik die oorspronkelijke van orange nog ergens terug vind)

Loading...