Goed om te weten: door te surfen op onze website, accepteer je het gebruik van cookies. Wil je cookies uitschakelen? Klik dan op de knop "meer info" hiernaast.
Topic gestart op: 01-02-25 05h27
Antwoorden: 135 antwoorden
@Josette @patrick2 @Cdt24801 En alle andere ,
Goedemorgen ,
@Josette Vandaag wat in mijn tuin 🪴 de planten onder handen nemen .
@patrick2 Je zal een Epidurale spuit 💉 kruiden dat noemen ze zo . Maar dat werkt maar tijdelijk . Mijn buurvrouw gaat gedurig achter een , maar mijn huisarts is er gespecialiseerd in en vertelde mij dat dat een voorlopige oplossing is. Kinesitherapie en oefeningen voor de rug helpen meestal wel . En ten laatste als het echt moet een operatie. Veel succes 🤞 gewent.
fijne woensdag tinneke2/ wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
@Tinneke2 te vroeg buiten is het veel te koud!
Ja die spuit zijn er normaal 3 moet je voor tekenen dat je akkoord gaat!
Brrrrrrrrrrrr.
@Josetteklopt dat je moet tekenen , maar ik mag dat niet meer hebben de spuiten 💉 . Allergie van . En kreeg er nog meer rugpijn van .
Het was vandaag niet zo koud hoor , heb mijn auto gewassen, en de ruiten ♦️ gepoetst buiten kant . Heel de dag buiten geweest. Tot 17 u . En dan in de tuin en naar binnen gegaan . Had het zelfs te warm , als je bezig bent krijg je het warm .
fijne avond . Kruip er vroeg in . Want ik was al heel vroeg uit bed en nu wel heel moe . Slaap lekker iedereen.
tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt.
@Cdt24801 @patrick2 @Tinneke2 en alle binnenkomers
een goedemorgen.
@patrick2 oké, dan maar duimen dat die spuit je helpt.
@Cdt24801 klopt als een zwerende vinger.
Ik wacht al 4 dagen op een antwoord!
Voor allen een fijne woensdag.