Pisteur confirmé
•
4 Messages
Orange flybox B535-232
Beste community leden,
Ik heb in november een flybox abbonement aangeschaft met een flybox die een vriend nog had liggen.
Ik was tevreden maar dan net na afsluiten heb ik de prijswijzigingen doorgekregen van Orange, en het flybox abonnement was het enige die verhoogt in prijs maar niet in dienst.
Na wat rekenwerk was een go extreme + optie 2de simkaart 3 euro goedkoper voor dubbel zoveel data. Keuze snel gemaakt. internet@home abo dus opgezegd en naar go extreme overgestapt met tweede sim voor data. Ik dacht die tweede sim gewoon in de flybox knallen en klaar. Dat ook met de medewerker besproken en was allemaal ok volgens hem.
Nu heb ik dus mijn 300 GB aan data een een flybox 4g router met een orange simkaart erin en natuurlijk: dit werkt niet. de flybox kan enkel maar met een flybox abonnement. (zucht...)
Ik vind het zo enorm dom om nu een 4g router te kopen terwijl ik er hier een perfecte heb liggen die enkel maar door software gelocked is (voor andere provider zou ik dit nog snappen maar zelfs voor orange simkaarten??).
Mijn vraag is dus: Kan de flybox op 1 of andere manier unlocked worden zodat ik met mijn orange abo kan gebruiken? Op de franse orange forums heb ik dit gevonden, wat is de procedure die ik hier zou kunnen doen? (https://communaute.orange.fr/t5/mes-services-Orange/DESIMLOCKER-MA-FLYBOX-4G-HUAWEI/td-p/1938684)
alvast bedankt!
Groeten
Jason
Pletse
Guerisseur expérimenté
•
577 Messages
il y a 2 ans
Dag @JJRV95 ,
Dit zou moeten werken (werkt bij mij toch met 2 toestellen van dat model en 1 ouder model).
Wat zou kunnen zijn is dat je de pincode moet verwijderen van de simkaart. Je kan dit door de simkaart in je gsm te steken en te gaan zoeken in je instellingen van je gsm om de pincode te deactiveren.
Je kan dit ook via de Flybox via de instellingen, maar waar precies weet ik niet meer want is al tijdje geleden.
0
Gregory
Sage
•
7.5K Messages
il y a 2 ans
Heb geen antwoord op je vraag @JJRV95
Maar hier zegt totem toch dat het zou moeten gaan
Punt 5 onder
U kunt uw modem echter wel gebruiken met een andere simkaart.
0
0
digiboy40
Apprenti guérisseur
•
175 Messages
il y a 2 ans
Altijd de kleine lettertjes lezen want de Flybox werkt inderdaad enkel en alleen met een Flybox abonnement. Ik heb zelf nu de Flybox sedert 2016. Voor 25 euro/maand is dit het goedkoopst internet abonnement 🙂
1
0
JJRV95
Pisteur confirmé
•
4 Messages
il y a 2 ans
Bedankt voor de reacties!
Heel vreemd allemaal want:
- De pincode is verwijderd van de simkaart.
- Ik heb nu dus het abonnement go extreme special edition met tweede sim voor 40 eur per maand.
- Flybox met simkaart van internet@home werkte perfect, maar nu met tweede sim van mijn abo go extreme werkt het niet. Als ik inlog op 192.168.1.1 zie ik dat het verbonden is op 4g+, connectie geslaagd maar geen enkele webpagina wil laden. Steek ik die simkaart in mijn gsm heb ik geen enkel probleem.
- Die medewerker in de winkel heeft naar de achterliggende dienst gebeld om dit nogmaals te checken en het antwoord was duidelijk: flybox werkt enkel met flybox abonnement.
- lichtje op flybox brandt blauw i.p.v. groen toen ik het flybox abonnement had.
Precies heel veel tegenstrijdige informatie...
0
0