Profil de Bezoeker1904

Apprenti pisteur

 • 

7  messages

jeudi 8 juillet 2021 15:11

Toestel aankopen

Hallo,

Even een klein vraagje ivm de kortingen op GSM's.

Als er staat dat een gsm 500 kost ipv 800 euro, indien een Go Intense abonnement van 30 euro (ik heb reeds een Go Intense), bedoelen ze dan:

1) Dat ik bovenop mijn maandelijkse factuur nog eens 30 euro moet betalen om de gsm aan verlaagde prijs te kunnen kopen?

2) Dat mijn Go Intense vanaf nu 30 euro kost ipv 21 (ik heb de promo en betaal maar 21 ipv 30 euro voor de Intense)

3) Ik kan de gsm aan verlaagde prijs aanschaffen, en aan mijn huidige rekening (21 euro) verandert er niets?

 En ik ga er van uit dat indien je een gsm aan verlaagde prijs aankoopt, je een bepaalde tijd abo moet blijven?

 

mvg, Yannick

Ervaren verkenner

 • 

7.5K  messages

il y a 4 ans

@Bezoeker1904  goedenavond.

Al ik in jouw schoenen zou staan zou ik naar de dichtstbijzijnde winkel gaan

en daar alles vragen dan ben je zeker.  Succes.

Deze krijg je ook.

Tagnieuw.jpg

 

 

 

Ervaren verkenner

 • 

7.5K  messages

il y a 4 ans

@Bezoeker1904 

Ik denk  nr 3

 

Wat de duur aangaat ziet het er 12 maand uit.

Kies je toestel op de website

(1) Ja - ik heb al een abonnement

(2) Ik wil mijn Go abonnement behouden

(3) Wat is mijn huidig abonnement ?

Je gsm nr daar invullen, je krijgt een sms met een code die je dan moet ingeven

Daarna kun je onderaan de voorwaarden (aflossingstabel) bezien - bij het abonnement dat je hebt, ook het aantal maanden

 

 

Pisteur confirmé

 • 

9  messages

il y a 4 ans

Denk dat ze bedoelen als je die gsm lage prijs wilt kopen dat u abonnement verhoogd word 

Pisteur vétéran

 • 

11K  messages

il y a 4 ans

@Bezoeker1904

In dit geval koop je dus je toestel aan verlaagde prijs , dus  €500 , en je betaald dan maandelijks €30. Je krijgt die 'korting' nu omdat je een love pack hebt dus die korting heeft iedereen altijd in een love pack. 

Maar bij aankoop van een toestel wat gekoppeld wordt aan je abonnement dan vervalt die eerste korting van €9 en betaald je dus maandelijks €30 aan je abonnement. 

Let wel op dat als er staat smart data €5 , €10 of €15 dat de gekozen startdata bij die €30 komt. 

Voorbeeld: toestel aan €500 , abonnement aan €30 + smart data €10 = €40 per maand je totaal factuur.

Employé Orange

 • 

305  messages

il y a 4 ans

Beste, @Bezoeker1904 ,

Er zijn 2 opties qua kortingen.

1) Op toestellen boven de €300 is het mogelijk om  met de Go intense €150 korting te nemen (op sommige toestellen hoger) zonder een meerprijs op het abonnement maar met een verbintenis van 1 jaar.

2) Op toestellen tussen de €100-€500 is er een mogelijkheid om een smart data optie te nemen (€5, €10, €15) om deels de gsm per maand af te betalen.

Groeten,

Shop Medewerker
Tom B

Ervaren verkenner

 • 

7.5K  messages

Dank u @TomB 

Je punt (1) bevestigt wat ik dacht - of meende af te leiden uit de website

 

Apprenti pisteur

 • 

7  messages

Bedankt Tom, dus dat is inderdaad interessant dat ik gewoon 21 euro blijf betalen en geen 30.

Zeker omdat ik toch van plan ben om bij Orange te blijven.

 

Pisteur confirmé

 • 

7  messages

il y a 4 ans

Ik heb een gsm gekocht en zit 2 jaar vast hier aan. Toen ik laatst vroeg wat ik als restwaarde zou moeten betalen als ik het abo zou stoppen kreeg ik 3x een ander antwoord. Ik heb get aankoopbewijs niet meer en de gsm ook niet, maar zou nog 10 maanden moeten blijven terwijl ik maar 60 euro restwaarde moet betalen..klopt niet echt he? Minimaal 10 euro per maand x 10 maanden = 100 euro terwijl ik maar 60 euro zou hoeven afbetalen🤔

Pisteur vétéran

 • 

11K  messages

@Linda_linda  

Je kan toch zien via de klantenzone naar je restwaarde tabel? Dat staat daar in als je inlogt met je email adres en dan naar je toestel gaat. Op die manier weet je de restwaarde precies. 

Loading...