@Cdt24801 Dat mag wel eens hè , gewoon rustig thuis 🏠 zijn . En het zonnetje was van de partij. Frisjes maar gezond weertje . Heb genoten van mijn dagje . Wel een beetje opgeruimd , maar op tijd en stond gerust .
Fijne avond iedereen tot ik ga eens vroeg naar mijn bedje . tinneke2/wat je inje hart draagt geraak je nooit meer kwijt
@Josette je plaatje is weer schitterend ☺️ en verdiend dan ook een dikke pluim , zo gezegd en gedaan .
Ben al vroeg uit de veren . 🪶 Koffie ☕️ al binnen en nu warm douche. 🚿
@patrick2 vandaag naar mijn ouders wordt een goede dag , met wat zon ☀️. verder zie ik hoe de dag verloopt . @Cdt24801 plannen voor vandaag of rustig thuis 🏠?
tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
@Josette bedankt om weer een nieuwe babbelhoek te maken. Je hebt weer een leuk plaatje erbij gezocht.
Ook even gezegd hebbende aan @Josette een dikke dikke merci , want je maakt al weer een jaar lang elke maand een nieuwe babbelhoek. Dus een dikke merci hiervoor !!
Voor de rest niet veel te vermelden dus ik zeg allen een fijne dag vandaag.
@Josette@Cdt24801@patrick2 Soms lach ik mij krom met jullie , echte deugnieten . En dan voel ik mij direct stukken beter . Plezier maken kan toch zo deugd doen . En alert zijn jullie altijd . Het mag ook eens gezegd worden dat jullie een fantastisch 🤩 team zijn . Zeker als iemand troost of zich niet goed voelt enz….
En meen dat uit de grond van mijn hart ❤️. Fijne avond en tot morgen
tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
@Josette Wat een weertje weer , rukwinden , en regen ☔️ denk 🤔 toch dat ik mijn boodschappen eens met de auto’s ga doen ,heb trouwens veel te veel nodig . . En dat sleuren pff wordt me te veel . @patrick2 Je hebt terug vooruitzichten . Kan je terug plannen maken . Opgepast voor de virussen 🦠. Dat je met je vakantie niet plat ligt .😉.
@Cdt24801 Denk onder dat je dat mag zeggen dat dat je beste vrienden zijn ondertussen . Jullie kennen elkaar dan ook al zeer lang .
Fijne Maandag tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
@Josette Ben blij dat ik nog een Auto 🚗 heb want het woog nogal wat ik mee had . En de prijzen zijn ook niet mals in de winkel . Val 🪤 elke keer op mijn gat 🕳️ hoeveel het weer gestegen is . Pff . En huishuur gaat ook weer voor een groot stuk naar omhoog en niet een beetje . Alles niet te doen als alleenstaande. @patrick2 Ik ga bij mijn zus wel samen met mijn ouders met kerst 🎅 en de dag nadien bij mijn andere zus 👩. Met nieuwjaar niks . Zoals elk jaar Gaan mijn zussen 👯 weg .
Voor de rest een fijne dag iedereen tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
@Josette ik heb ook niet veel zin in de feestdagen dat het maar allemaal vlug voorbij is . Brengt mij alleen maar nare herinneringen naar boven toen ik nog bij mijn vader en zijn mijn stiefmoeder en haar zoon en broers woonde . Moet er geen tekening ✍️ bij maken.Elk jaar wordt ik daar aan herinnerd. En iedereen wens je van alles , vind het ook allemaal heel opgefokt. Ik ben vriendelijk het hele jaar door tegen mijn nieuwe ouders dat is tenminste eerlijk en oprecht . @patrick2 we zijn alweer minden in de week en geeft goed gevroren deze nacht . Koffie ☕️ al binnen en nu straks naar stad nog enkele kleine boodschappen doen . Bij de apotheek… allen een fijne Woensdag tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
@Josette Het is niet gemakkelijk , iedere keer moet ik het horen dat is verleden tijd maar telkens hoor en zie je die ellende bij andere ook . Loslaten is echt inderdaad niet gemakkelijk, relativeren gaat al een beetje 🤏. Maar soms komt het op en is er weer dat verdriet . En huil je niemand kan dat oplossen dat moet ik zelf doen . En soms lukt het heel goed maar dan zijn er dagen je weet wel . Leeg mijn hoofd dan eens met een goede wandeling 🚶. fijne dag 🙏tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
@Josette Dat moet goed gedaan hebben dat je zo eens goed geslapen 🛌 hebt .Heb niet zo goed geslapen elk uur van de klok ⏰ weer eens gezien . Een uurtje wat geslapen . En aan slaappillen nemen ben ik gestopt want werd een gewoonte . trouwens je wordt er verslaafd aan . En wou er geen meer . @patrick2 Vandaag haiku met mijn moeke achter een kerstboom 🌲 zoeken 👀 maar deze keer geen echte ze wil een kunstkerstboom . En heb eentje gevonden precies een echte je ziet het verschil niet . Want elk jaar doe ik ook de opzet van de kerstboom en afbreken en daarna het poetsen van de vallende naalden . ( en ze vallen 🪤 allemaal in de rooster in de grond van de verwarming ) niet gemakkelijk om te poetsen.
Maar zet hem pas na Sinterklaas. Eerder niet . Zo fijne dag lieve mensen . tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
@Josette ik heb in mijn schoentje blijkbaar twee cadeautjes gekregen in mijn schoentje . Heb al een berichtje gekregen van mijn broer dat er iets ligt onder de schoorsteen bij mijn moeke . Dus ga ik het zaterdag halen want dan moet ik er langs .
Heb al zo een spray gekocht maar nog niet gebruikt . Zal dat eens proberen . Heb hem al een tijdje mijn schoonbroer had hem voor mij gekocht. @patrick2 laatste dag van de week het is weer vlug gegaan en dan kan weekend weer voor jou beginnen . Alle andere een hele fijne dag ✋ toegewenst tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
Solution acceptée
Josette
Ervaren verkenner
•
7.5K messages
il y a 6 mois
Goedemorgen, we gaan hier weer verder.
https://community.orange.be/t5/Tribe-Lounge/De-babbelhoek-van-januari-2025/m-p/170506
0
Josette
Ervaren verkenner
•
7.5K messages
il y a 7 mois
@Cdt24801 @patrick2 @Tinneke2 @fregilcy en alle binnenkomers
een goedemorgen.
Op de eerste dag van weeral een nieuwe maand, voor velen een feestmaand,
voor anderen die heel blij zijn dat deze snel voorbij is!
Fijne zondag.
2
Tinneke2
Chaman confirmé
•
3.9K messages
il y a 7 mois
@Josette @patrick2 @Cdt24801 en alle andere
Goedemorgen,
@Josette je plaatje is weer schitterend ☺️ en verdiend dan ook een dikke pluim , zo gezegd en gedaan .
Ben al vroeg uit de veren . 🪶 Koffie ☕️ al binnen en nu warm douche. 🚿
@patrick2 vandaag naar mijn ouders wordt een goede dag , met wat zon ☀️.
verder zie ik hoe de dag verloopt .
@Cdt24801 plannen voor vandaag of rustig thuis 🏠?
tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
2
Josette
Ervaren verkenner
•
7.5K messages
il y a 7 mois
@patrick2 niks te danken, is met heel veel plezier gedaan hoor.
@Cdt24801 Waaaaah Stefaan, als dat maar goed gaat jij thuis. 😋
4
Josette
Ervaren verkenner
•
7.5K messages
il y a 7 mois
@Cdt24801 @patrick2 @Tinneke2 @fregilcy en alle binnenkomers
een goedemorgen.
De kop van de week is er al.
@Tinneke2 dat moet kunnen hé af en toe plagen hé.
Fijne maandag iedereen.
1
Tinneke2
Chaman confirmé
•
3.9K messages
il y a 7 mois
@Josette @patrick2 @Cdt24801 En alle andere
Goeiemorgen ,
@Josette Wat een weertje weer , rukwinden , en regen ☔️ denk 🤔 toch dat ik mijn boodschappen eens met de auto’s ga doen ,heb trouwens veel te veel nodig . . En dat sleuren pff wordt me te veel .
@patrick2 Je hebt terug vooruitzichten . Kan je terug plannen maken . Opgepast voor de virussen 🦠. Dat je met je vakantie niet plat ligt .😉.
@Cdt24801 Denk onder dat je dat mag zeggen dat dat je beste vrienden zijn ondertussen . Jullie kennen elkaar dan ook al zeer lang .
Fijne Maandag tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
0
Josette
Ervaren verkenner
•
7.5K messages
il y a 7 mois
@Cdt24801 @patrick2 @Tinneke2 @fregilcy en alle binnenkomers
een goedemorgen.
@Tinneke2 Daarom dient een auto hé, om de mens het makkelijker te maken.
Fijne dinsdag allemaal.
1
Tinneke2
Chaman confirmé
•
3.9K messages
il y a 7 mois
@Josette @patrick2 @Cdt24801 En alle andere
Goedemorgen,
@Josette Ben blij dat ik nog een Auto 🚗 heb want het woog nogal wat ik mee had . En de prijzen zijn ook niet mals in de winkel . Val 🪤 elke keer op mijn gat 🕳️ hoeveel het weer gestegen is . Pff .
En huishuur gaat ook weer voor een groot stuk naar omhoog en niet een beetje . Alles niet te doen als alleenstaande.
@patrick2 Ik ga bij mijn zus wel samen met mijn ouders met kerst 🎅 en de dag nadien bij mijn andere zus 👩. Met nieuwjaar niks . Zoals elk jaar Gaan mijn zussen 👯 weg .
Voor de rest een fijne dag iedereen tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
0
Josette
Ervaren verkenner
•
7.5K messages
il y a 7 mois
@Cdt24801 @patrick2 @Tinneke2 @fregilcy en alle binnenkomers
een goedemorgen.
@Tinneke2 je bent niet alleen, het is verschrikkelijk duur
zeker de voeding!
Wij hebben niets met die dagen, allemaal opgefokt gedoe en schijnheiligheid bij velen!
Hier is de kift kapot in de bouw niemand die gebeld had om ze te maken grrrrrrrrrrrrr.
Fijne woensdag.
0
Tinneke2
Chaman confirmé
•
3.9K messages
il y a 7 mois
@Josette @patrick2 @Cdt24801 @fregilcy en alle andere
Goedemorgen ,
@Josette ik heb ook niet veel zin in de feestdagen dat het maar allemaal vlug voorbij is . Brengt mij alleen maar nare herinneringen naar boven toen ik nog bij mijn vader en zijn mijn stiefmoeder en haar zoon en broers woonde . Moet er geen tekening ✍️ bij maken.Elk jaar wordt ik daar aan herinnerd.
En iedereen wens je van alles , vind het ook allemaal heel opgefokt. Ik ben vriendelijk het hele jaar door tegen mijn nieuwe ouders dat is tenminste eerlijk en oprecht .
@patrick2 we zijn alweer minden in de week en geeft goed gevroren deze nacht . Koffie ☕️ al binnen en nu straks naar stad nog enkele kleine boodschappen doen . Bij de apotheek…
allen een fijne Woensdag tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
2
Josette
Ervaren verkenner
•
7.5K messages
il y a 7 mois
@Cdt24801 @patrick2 @Tinneke2 @fregilcy en alle binnenkomers
een goedemorgen.
Gisteren was het St Barbara, voor de mijnwerkers en alle zware veroepen.
Vandaag is het in Bree Sinterklaas markt.
Wauw ik heb eens geslapen tot 1.30 uur en verder tot nu heerlijk.
Fijne donderdag.
1
Tinneke2
Chaman confirmé
•
3.9K messages
il y a 7 mois
@Josette @patrick2 @Cdt24801 @fregilcy en alle andere
Een Goedemorgen,
@Josette Dat moet goed gedaan hebben dat je zo eens goed geslapen 🛌 hebt .Heb niet zo goed geslapen elk uur van de klok ⏰ weer eens gezien . Een uurtje wat geslapen . En aan slaappillen nemen ben ik gestopt want werd een gewoonte .
trouwens je wordt er verslaafd aan . En wou er geen meer .
@patrick2 Vandaag haiku met mijn moeke achter een kerstboom 🌲 zoeken 👀 maar deze keer geen echte ze wil een kunstkerstboom . En heb eentje gevonden precies een echte je ziet het verschil niet . Want elk jaar doe ik ook de opzet van de kerstboom en afbreken en daarna het poetsen van de vallende naalden . ( en ze vallen 🪤 allemaal in de rooster in de grond van de verwarming ) niet gemakkelijk om te poetsen.
Maar zet hem pas na Sinterklaas. Eerder niet .
Zo fijne dag lieve mensen . tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
1
0
Josette
Ervaren verkenner
•
7.5K messages
il y a 7 mois
@Cdt24801 @patrick2 @Tinneke2 @fregilcy en alle binnenkomers
een goedemorgen.
en iemand iets in zijn schoentje gekregen?
Ikke niet.
Wat een wilde nacht zoveel wind en die regen.
Dadelijk naar de kapper.
Fijne vrijdag.
6
Tinneke2
Chaman confirmé
•
3.9K messages
il y a 7 mois
@Josette @patrick2 @Cdt24801 @fregilcy en alle andere ,
Goedemorgen ,
@Josette ik heb in mijn schoentje blijkbaar twee cadeautjes gekregen in mijn schoentje . Heb al een berichtje gekregen van mijn broer dat er iets ligt onder de schoorsteen bij mijn moeke . Dus ga ik het zaterdag halen want dan moet ik er langs .
Heb al zo een spray gekocht maar nog niet gebruikt . Zal dat eens proberen . Heb hem al een tijdje mijn schoonbroer had hem voor mij gekocht.
@patrick2 laatste dag van de week het is weer vlug gegaan en dan kan weekend weer voor jou beginnen .
Alle andere een hele fijne dag ✋ toegewenst tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt
1
0
Josette
Ervaren verkenner
•
7.5K messages
il y a 7 mois
@Cdt24801 @patrick2 @Tinneke2 @fregilcy en alle binnenkomers
een goedemorgen.
Dan maar naae de apotheek @Tinneke2.
Een fijne zaterdag allemaal.
1