Profil de Herihor

Chef pisteur

 • 

87  messages

Boost internet snelheid

Ik heb op dit ogenblik 150 Mbps als snelheid, in realiteit tussen de 140 en 145 Mbps, zeer goed dus. Maar mocht ik toch besluiten naar 400 Mbps te gaan (dat binnenkort wordt opgetrokken tot 500 Mbps), heb ik dan een andere modem nodig of kan de snelheid gewoon vanuit Orange met een of andere switch worden opgedreven? Lijkt me belangrijk, want een andere modem is dan weer het Mesh systeem opnieuw instellen!

Solution acceptée

Pisteur vétéran

 • 

53  messages

De modems van Orange kunnen 400Mbps aan. Enkel wanneer je het nieuwe Giga Fiber internet van Orange neemt (1000Mbps) dient er de nieuwste modem te worden geïnstalleerd.

Zelf heb ik een Netgear Orbi Mesh router met Wifi 6 aangesloten op mijn Orange Modem en de modem in Bridge mode gezet. Hiermee zit ik aan 405Mbps snelheid met mijn Zen Fiber packet van Orange.

1000032327.jpg

Super User

 • 

7.8K  messages

Als je een Siligence modem hebt heb je geen andere nodig, @Herihor  Wordt door Oraneg ergens ingesteld - je zal waarschijnlijk de modem terug moeten opstarten

Compal weet ik niet

Enkel voor de 1 gibabit heb je de laatste (Livebox cable) modem nodig

Waarom zou je het met mesh systeem opnieuw moeten instellen met een andere modem ?

Chef pisteur

 • 

87  messages

Hoe weet ik welk type modem ik heb, Gregory? Mijn mesh systeem (Netgear Orbi) heeft een eigen router die op de mijn is aangesloten, misschien moet ik die opnieuw configureren, of niet?

Loading...