Apprenti pisteur
•
2 messages
Factuur dagen later
Is het normaal dat een factuur dagen later binnen komt dan de datum die genoemd wordt in de orange app?
Apprenti pisteur
•
2 messages
Is het normaal dat een factuur dagen later binnen komt dan de datum die genoemd wordt in de orange app?
Tinneke2
Chaman confirmé
•
3.9K messages
il y a 4 ans
@HechamJ Als dat zo is zou ik eens naar nr 5000 bellen en het vermelden en mocht dat zo zijn heb je altijd tijd genoeg om te betalen .
De betaal eind periode staat op op je factuur (je hebt tijd tot een bepaalde datum)
En je kan direct betalen via de app.
fijne groeten .😉
0
patrick2
Sage
•
11K messages
il y a 4 ans
@HechamJ
Dat ligt er aan hoe je dat bedoeld. Mijn factuur komt altijd later dan dat de facturatie cycles is afgesloten.
Dus als voorbeeld :
je facturatie loopt van de eerste tot de laatste dag van de maand. Dan kan het dus perfect zijn dat je factuur de tiende van de maand erachter zichtbaar is.
Dit heeft er mee te maken dat er nog een aantal berekeningen gedaan worden denk aan , bellen of verbruik buiten de bundel , overschreden data limieten , aankopen die je gedaan hebt via de Orange factuur ( multimedia aankopen ). Op die manier word dan alles berekend en krijg je dus de tiende je echt factuur. Alles wat pro rata berekend wordt zal dus dan echt verrekend worden.
Mijn facturatie cyclus loopt van de 28ste tot de 27ste de maand erop. Mijn bedrag wordt dan pas de 14e van die nieuwe maand afgeschreven. Mijn factuur krijg ik dus binnen nu en enkel dagen te zien , terwijl ik al twee weken verder ben.
0
HechamJ
Apprenti pisteur
•
2 messages
il y a 4 ans
@patrick2 @Tinneke2 merci voor jullie antwoord. Ja in mijn orange app staat dat ik rond de 4de mijn factuur zou ontvangen. Maar als ik 't dus goed begrijp kan dit dus later zijn door alle berekeningen nog.
5
Anonymous User
4.4K messages
il y a 4 ans
@HechamJ
Dat is perfect normaal , men zegt dan ook -> je ontvangt je factuur rond een bepaalde datum <- , dit is dus normaal dat het soms wat later is , geen zorgen.
Groeten,
bigMODDER
0
0
Anonymous User
4.4K messages
il y a 4 ans
Bij mij is elke maand verschillend, soms de 2de dan de 3de ... deze maand was het de 5de. Factuur komt wel 😉
0
0
Josette
Sage
•
7.5K messages
il y a 4 ans
@HechamJ goedemorgen,
Van mij krijg je deze nog:
0
0
TomB
Employé Orange
•
305 messages
il y a 4 ans
Beste @HechamJ ,
Voorbeeld mijn eigen laatste factuur:
Facturatiedatum: vernieuwing abonnement data etc. 10de
Factuurdatum: Datum sms/mail factuur ong 10 dagen nadien. 19de
Betalingsdatum: Datum waarop de factuur afgaat van de rekening of men moet betalen. 1ste.
Er zit altijd ongeveer een 10tal dagen tussen elke stap. En mijn factuur is altijd van de 11de tot de 10de volgende maand qua berekening.
Hopelijk is dit duidelijker.
Groeten,
Shop Medewerker
Tom B
0
0