Profil de user12345

Apprenti pisteur

 • 

2  messages

modem reset to CGN?

Hallo,

ik had CGN verwijderd op mijn Siligence modem om paar dingen uit te testen. Nu wil ik hem terug in CGN. Hoe kan ik dit doen?

 

Alvast bedankt

P.

Super User

 • 

7.7K  messages

Heb die modem niet meer, @user12345 Denk dat je best een reset doet - eerst opschrijven wat je veranderd hebt (DHCP/SSID/passwords, ...)

 

Pisteur expérimenté

 • 

12  messages

Kan enkel met een volledige reset. Maar of het ook nuttig is? Waarom zou je van een public ip terug naar een shared ip willen?

Super User

 • 

7.2K  messages


@Mordaur  schreef:

Kan enkel met een volledige reset. Maar of het ook nuttig is? Waarom zou je van een public ip terug naar een shared ip willen?


Die vraag stelde ik mij ook .... 🤔

Apprenti pisteur

 • 

2  messages

Bedankt voor het antwoord.

Dat zou mss wel toegevoegd kunnen worden op de online handleidingen moest iemand dit lezen met de mogelijkheid daartoe. Of op het overview scherm van de modem config waar normaal vermeld staat dat je CGN hebt, staat nu helemaal niets meer vermeld ivm CGN.

Ivm CGN rollback:

- ik heb geen servers draaien of geen nood aan poorten te openen enz,...

- Voor zover ik het zie, gebeurd met CGN alle FW'ing centraal bij Orange en niet lokaal op je modem. (wellicht block all incoming requests) Ik ga ervan uit dat de centrale Orange FW meer betrouwbaar is en beter onderhouden en sneller gepatched wordt dan die plastieken doos in mijn kelder 🙂

Ik hoef geen "eigen IP" "omdat het kan". Chaqu'un son choix !

Bedankt voor de snelle reacties !

P.

Loading...