4.4K  messages

vendredi 29 novembre 2019 14:15

Avatar altijd zelf kunnen kiezen

Hallo,

 

Zou het geen goed idee zijn als je altijd zelf je avatar kon kiezen ipv de standaard avatars? 

Dus of je nu nieuw bent of niet , de mogelijkheid hebben om je avatar kunnen aan te passen gelijk jij het zou willen? Ipv te wachten tot je rang hoog genoeg is??

 

Groetjes,

KJ

Sage

 • 

7.2K  messages

il y a 6 ans

@Anonymous 

Dat je het van in het begin kan kiezen of dat je het moet verdienen, dat is een van de opvattingen die eigen zijn aan Tribe. En vastgelegd door de oprichters.

Natuurlijk staat het ons, gebruikers, vrij om in de loop der tijden aanpassingen te vragen, een forum is namelijk een levend iets en moet zich kunnen aanpassen.

Zoals de meesten intussen weten, voor diegenen die een FB account hebben je kan de beperkte keuze van Tribe zelf omzeilen door uw FB profielfoto over te nemen.

Voor diegenen die geen FB hebben (zoals ikzelf bvb), dan is het wachten tot men het "verdiend" heeft ... Smiley clignant de l'œil Smiley tirant la langue

Pisteur vétéran

 • 

36  messages

il y a 6 ans

Ik zou het ook wel tof vinden moesten we vanaf het begin onze eigen avatar kunnen kiezen. 

nu vraag ik me wel af... tot welke rang moet je vehoren vooraleer je je eigen avatar kan kiezen? 🙂 

4.4K  messages

Hallo,

 

Ik dacht tot Genezer vanaf dan kan je uw eigen avatar kiezen ( niet facebook gekoppeld ).

 

Groetjes,

KJ

Sage

 • 

7.2K  messages


@Anonymous  schreef:

Hallo,

 

Ik dacht tot Genezer vanaf dan kan je uw eigen avatar kiezen ( niet facebook gekoppeld ).

 

Groetjes,

KJ


Als ik het mij goed herinner was het Leidende verkenner. Ik zal eens in mijn archieven moeten duiken ...

Sage

 • 

7.2K  messages

@Anonymous  en @Anonymous 

 

Ik heb het opgezocht en KJ, je hebt gelijk, het is vanaf de rang van Aspirant Genezer dat je zelf een eigen avatar kunt uploaden. En dat er dus die button meer staat op de pagina met de mogelijke avatars in de settings van uw profiel.

Pisteur vétéran

 • 

36  messages

Super... Nu nog aspirant genezer worden 😉

Sage

 • 

7.2K  messages


@Mina_1  schreef:

Super... Nu nog aspirant genezer worden 😉


That's the spirit!

Zo heb ik het ook gedaan, heb geen FB.

Loading...