Ik ben onder tussen al 3 jaar en 8 maanden klant bij orange en ik wil dit graag eens laten weten hoe tevreden ik ben met orange voor mij staat orange boven aan de top omdat ik heel weinig problemen heb met orange en kzou zeggen doe zo door en mogen er nog vele jaren bij komen
Mvg
Axel Malysse
Josette
+ nog 56
Hoofdsjamaan
•
@Axel-malysse goedemorgen,
wat fijn zo een positief bericht te lezen.
Dus geniet er mar van met volle teugen.
Hou het velig.
0
Talisa
+ nog 1
Al 10 jaar klant en ook enorm tevreden!!
1
patrick2
+ nog 55
Super User
•
@Axel-malysse fijn te lezen een positieve reactie 🙂
0
egra
+ nog 1
Leerling verkenner
•
Axel
Goed dat je tevreden bent van Orange maar wat heb je gedaan om een internet / Tv abonnement te krijgen bij u thuis? Heb alles sinds 4 weken geprobeerd van winkel, email, Messenger, telefoon maar blijkbaar “wil”men mij niet antwoorden of helpen. Spijtig zou ook graag tevreden zijn.
10
0
AU
Anonymous User
+ nog 33
@Axel-malysse
Altijd tof om te lezen , ik ben zelf ook zeer lang Orange klant geweest.
Groetjes,
bigMODDER
3
Inge96
+ nog 3
Orange is prijskwaliteit heel sterk. Alleen vind ik dat de digitale tv soms lange wachttijden heeft om menu enz te openen.
0
Yevanier
+ nog 8
Hier al 15 jaar en 10 maanden klant. Eerste gsm gekregen toen ik 12 was en steeds klant gebleven 🙂
3
Omega548
+ nog 1
Als u tijd en moeite wil spenderen aan uw positieve ervaring, overweegt u anders ook een om een positieve review te schrijven op Trustpilot. Orange zal u ongetwijfeld zeer dankbaar zijn. Mvg
0
0
Chebseba
+ nog 2
Ik ben ook een tevreden klant.
Lid sinds vandaag.
0