Profiel van EmilyS

Apprenti pisteur

 • 

5 Berichten

Aansluiting met promotie

Als je een aansluiting aanvraagt met een promotie dan betaal je de 1ste 2 maanden de volle pot (in 1x) en daarna kan je pas genieten van je promotie. Na 7x bellen zijn wij dit pas te weten gekomen. 

Super User

 • 

7.7K Berichten

Dat wist ik niet @EmilyS 

Houd er rekening mee dat de eerste factuur altijd hoger is aangezien je al betaalt voor de volgende periode Ik begrijp mijn factuur niet | Orange België

Voor de rest - zolang je de promotie krijgt, al is het met wat vertraging - komt het wel in  orde.  Zou dat in de gaten houden

Apprenti pisteur

 • 

5 Berichten

Ja dat hebben we ook gemerkt. De factuur van de 1ste 2 maanden krijg je op 1 factuur en dan de prijs zonder kortingen. Dus vanaf maand 3 krijg je dan de juiste factuur voor 1 maand met korting. 
We hadden ons hier niet aan verwacht dus was een een serieus bedrag ineens

Super User

 • 

7.7K Berichten

Als je ooit (alles) opzegt krijg je geld terug - aangezien vooruit betaald

Als je naar een duurder mobiel abonnement overschakelt - vb tijdelijk voor verlof - zie je dat ook

Als je dan terug overschakelt naar een lager abonnement valt het wat goedkoper uit aangezien je al een stuk van het duurder abonnement had vooruit betaald

 

Apprenti pisteur

 • 

5 Berichten

Wij verhuizen binnenkort en hebben besloten om terug naar een andere provider over te schakelen als we zijn verhuist. We zijn nog maar 3 maanden aangesloten maar al zo veel problemen met internet, facturen,… Vandaag beslist dus goed om te weten! 

Super User

 • 

7.7K Berichten

Veel succes dan, @EmilyS 

Weet dat je 6 maand vast zit aan internet - reeds 3 maand aangesloten, nog 3 te gaan

Algemene en bijzondere voorwaarden van het Love-aanbod | Orange België

De internetdiensten zijn een aanbod met een bepaalde contractduur van 6 maand

Hou daar rekening mee - kan een onaangename verrassing zijn 

Misschien kun je met Orange verhuizen en nog 3 maand wachten vooraleer over te stappen

Love-diensten (internet en tv) verhuizen: gratis en zorgeloos | Orange België

Of ineens de zure appel doorbijten

 

Pisteur vétéran

 • 

65 Berichten

@Gregory Hoe kom je aan die 6 maanden?

Op de site van het BIPT lees ik het volgende: (telecom wet 13 juni 2005)

"Voor de opzeg van een contract van onbepaalde duur kan nooit een opzegvergoeding gevraagd worden; wel de residuele waarde vermeld in de afschrijvingstabel op het ogenblik van de contractbeëindiging."

In mijn contract met Orange staat inderdaad:

Mobiel: "De klant kan zijn contract van onbepaalde duur op elk moment en op elke schriftelijke wijze opzeggen."

Internet: "Met betrekking tot de internetdienst kan de klant zijn contract van onbepaalde duur te allen tijde schriftelijk opzeggen."



Super User

 • 

7.7K Berichten

Staat in de algemene voorwaarden van Love en home internet @Trickie 

Algemene en bijzondere voorwaarden van het Love-aanbod | Orange België

Toen ik klant werd heeft de verkoopster mij dat ook gezegd

Er staat ook dat internet een bepaalde contract duur heeft - dus geen onbepaalde waarover je het hebt

De internetdiensten zijn een aanbod met een bepaalde contractduur van 6 maand

Pisteur vétéran

 • 

65 Berichten

@EmilyS Dat is raar. Ik heb ook een aansluiting met promotie (-50% op internet gedurende 3 maanden). Mijn eerste factuur was ook de volle pot. Ik heb toen gebeld (1X), ze hebben het nagekeken en de fout onmiddellijk toegegeven. Diezelfde dag heb ik een creditnota van 18€ ontvangen.

De maand erna hebben ze weliswaar weer een verkeerde factuur gestuurd, maar ditmaal in mijn voordeel. Blijkbaar hadden ze de korting van de volgende 2 maanden er nu ook al vanaf getrokken. Ik ga rustig wachten tot de 3 maanden voorbij zijn en dan alles eens goed nakijken en bellen indien nodig.

Apprenti pisteur

 • 

5 Berichten

Ondertussen nog een aantal keer mogen bellen. Op 2 dagen tijd 2u30min aan de lijn gehangen. Na 7x bellen hebben ze gezegd u factuur van de 1ste 2 maanden zijn samen en volle pot. Goed dat het bij u wel zo vlot ging! 
Hier al serieus veel stress gehad hierdoor (en hoogzwanger dus niet zo gezond) 

Nu ook verhuis aangevraagd omdat als we weg gaan voordat 6 maand om zijn we blijkbaar een boete krijgen. Hier ook weer fouten. We verhuizen volgens orange naar een andere provincie en gemeente dan doorgegeven. Ons internet trekt ook op niks. Ik hoop dat voor u wel alles in orde is en blijft?! 

We hebben wel een creditnota gehad van €59 omdat de aansluitingskosten waren aangerekend terwijl volgens de promotie dit vergoed werd.

Pisteur vétéran

 • 

65 Berichten

@EmilyS Volgens mij kun je op ieder moment opzeggen (zonder boete) en hoef je geen 6 maanden te wachten. (Zie ook mijn eerdere reactie in deze draad.)

Wat scheelt er met het internet?

Apprenti pisteur

 • 

5 Berichten

Ik weet het niet meer. Volgens Gregory zou er een verplichte periode zijn. In het contract staat het ook heel onduidelijk. De mensen van de klanten dienst weten zelf van niks. Ben het een beetje beu aan het geraken. We hebben nu de verhuis aangevraagd die aansluiting is gratis en 2 maand later zeggen we dan alles maar op. 

Wat er mis is met het internet… ik zit meer op 4g (zoals nu) omdat het niet tegoei of niet wilt laden, we hebben de optie genomen om tv te streamen. Door dat het internet de hele tijd weg valt blijft de gsm niet geconecteerd met de Chrome kast. Alles blijft haperen we zijn meer naar het laad balkje aan het kijken dan naar ons programma (ook opgenomen programma’s). Ik ben thuis en kan op het moment niet veel meer doen dan tv kijken door de vele complicaties dus dit is wel een hele grote ergernis. Heel soms gaat het is een uurtje goed. De deur waar de router hangt staat volledig open voor de rest is er geen belemmering van muren en dergelijke dat het zou kunnen verslechteren

Pisteur vétéran

 • 

65 Berichten

@EmilyS In je contract staat toch duidelijk dat het van onbepaalde duur is (voorlaatste blz. zie screenshot). De meeste contracten zijn vandaag de dag van onbepaalde duur. Wettelijk kan je dan na 1 maand opzeggen. Zie ook dit artikel in Test-Aankoop.

Wat de kwaliteit van internet betreft, lijkt het mij een technisch probleem te zijn dat door Orange dient opgelost te worden.

Screenshot 2022-12-14 120812.jpg

Loading...