Er staat geen enkel gegeven, enkel een korte zin met twee vage indicaties. Hoe kun je nu in godsnaam op zoiets een zinnig antwoord geven, of een nuttige tip?
Wat ik er uit opmaak @Cdt24801 is dat er geld van de rekening is gegaan en dat er voor dit bedrag geen factuur is opgemaakt. Enkel het bedrag is niet vermeld
En waar zie jij de link met Orange? Je gaat er automatisch van uit, maar dat is iets dat ik afgeleerd heb. Neem nooit zomaar iets aan, je kan er ver naast zitten.
Wie een correct en precies antwoord verwacht moet een zo volledig en precies mogelijke omschrijving van het probleem geven. er naar raden, dat is iets voor waarzeggers.
Cdt24801
Super User
•
7.2K Berichten
@Stijnverwee
Zou je dat eens wat uitgebreider kunnen documenteren of uitleggen? Nu hebben we geen enkel idee over wat het gaat of wat je exact bedoelt.
4
0
Josette
Super User
•
8.1K Berichten
@Stijnverwee goedemorgen,
de vraag van @Cdt24801 gelezen?
0
0