Profiel van evidesmedt

Apprenti pisteur

 • 

3 Berichten

Gezocht Femtocell

gezien de voorraad problemen van de Femtocell, probeer ik hier eens te polsen of iemand eentje heeft die hij/zij niet meer gebruikt. Ik heb geen/ héél slecht bereik in mijn nieuwbouwappartement. Had een Femtocell aangevraagd, maar wegens de chip problemen geen voorraad en vermoedelijk gaat dit ook lang duren. zijn er mensen die eentje hebben en deze toevallig van de hand willen doen? 

 

Geaccepteerde oplossing

Super User

 • 

11.2K Berichten

@evidesmedt 

Om hier een Femtocell te vragen is niet mogelijk

De Femtocell zal namelijk op je naam en adres aangevraagd worden en ook daarop geïnstalleerd worden. Dus je kan geen 'gebruikte' Femtocell zomaar aannemen en die mee pakken naar jou adres. 

Alles wordt onder jou naam en je adres aangevraagd daarna in het systeem geïnstalleerd en dan is die officieel op jou woon adres in bedrijf. 

Apprenti pisteur

 • 

3 Berichten

Dag Patrick2, bedankt voor je antwoord. ik was hier niet op de hoogte van. dan zal het wachten worden ..

Super User

 • 

11.2K Berichten

@evidesmedt 

Op zich kun je dat niet weten en vragen staat altijd vrij natuurlijk 😀

Het zou idd makkelijk zijn om aan iemand een 'gebruikte' te vragen en daarmee verder te gaan. Maar jammer genoeg is die mogelijkheid er dus niet. 

Super User

 • 

8.2K Berichten

@evidesmedt  goedenavond,

deze krijg je ook nog:

 

Welkom.png

 

Super User

 • 

7.2K Berichten

Het is inderdaad niet de voorziene procedure, maar als Orange akkoord is om een transfer te doen is dit wel een goede manier om er eentje te vinden hé😉

Uiteraard, @evidesmedt , eerst Orange raadplegen EN de kwalificatieprocedure doorlopen. Het is niet omdat jij zegt dat je geen /slechte ontvangst hebt dat je ook zomaar een FemToCel gaat krijgen. De situatie op uw woonplaats wordt effectief ernstig nagegaan. Niet bij u thuis binnen, geen paniek, de omgeving en de naburige zendmasten worden nagegaan.

Loading...