4 Messages
Vergeet je toestel niet te verzekeren
Mijn gsm is is gestolen (samen met mijn fiets) en ik had er verzekering op een dat was echt Balen zorg dat je er 1 neemt, het is altijd handig.
4 Messages
Mijn gsm is is gestolen (samen met mijn fiets) en ik had er verzekering op een dat was echt Balen zorg dat je er 1 neemt, het is altijd handig.
iopnet
4 Messages
Echt waar.
0
patrick2
Super User
•
11.3K Messages
@iopnet het is goed een verzekering te hebben maar ook soms weer niet. Nu in uw geval is het dus goed meegenomen dat u er een verzekering op heeft.
0
Jahddo
1 message(s)
Een aparte verzekering voor een smartphone is meestal niet nodig omdat die al gedekt is in je familiale verzekering. Maak dat je op de hoogte bent van je eigen verzekeringen voor alleer je een aparte verzekering afsluit. Het kan je veel geld besparen.
3
Juus1992
1 message(s)
Bedankt voor de tip
0
Anonymous User
4.4K Messages
Zie wel dat je zeker de kleine lettertjes leest bij de verzekering die je afsluit. Bij sommige verzekeringen valt gauwdiestal er niet onder, enkel inbraak in je huis bv. Kleine letters zijn dus zeker heel belangrijk vooraleer je deze afsluit. Denk dat dit bij Orange er wel inzit, maar bv door de gsm zelf te laten vallen en je scherm breekt, zit er dan weer niet in.
1