Profil de Josette

Super User

 • 

8.2K  messages

De babbelhoek voor de maand augustus.

                         Aug.jpg              

    

Welkom aan alle nieuwe binnenkomers en meelezers,
dit is een plekje waar iedereen even een goedemorgen, middag of avond kan komen zeggen.

Het is een speciaal topic om gewoon even te kletsen over andere dingen dus
niet iets waar we vragen stellen en of problemen oplossen i.v.m. Orange.

De babbelhoek is weer netjes opgekuist en verlucht dus ook nog veilig.

Veel plezier.

 

Chaman confirmé

 • 

4.1K  messages

@patrick2 @Josette @Cdt24801 En alle andere,

 Goedemorgen,

Gisteren heel vroeg al beginnen te poetsen heel mijne boven een groot onderhoud ,ook de kasten gesorteerd kleren die ik niet meer aandoe eens grondig 🧐 nagekeken . Alles is weer spichtig en span . Had pas gedaan tegen 21 u . Wel ondertussen eten gemaakt ook . 
Ben al vroeg terug op . Wasje is gedaan aan het strijken en morgen de rest .

Hier is het goed aan het waaien en heel frisjes. 
@patrick2 En u goe geamuseerd aan zeetje . Niet weggewaaid . 
Gisteren tussendoor vlug nog naar de winkel achter verf geweest om een opdracht voor iemand te maken met alcohol verf 🎨 had niet alle kleurtjes dus vliegend vlug er achter . 
Vandaag bij mijn ouders en zo blijf ik maar bezig .

Word tijd dat ik ook eens op vakantie ga maar ga binnenkort naar zee 🌊 ook als het wat minder druk is . En natuurlijk neem ik mijn woef Gismo 🐕 mee . 
Nu genieten van een lekker ontbijt heb ik deze morgen al gaan halen en nog een kopje koffie met 🍊 confituur zelf gemaakt . 
Fijne Zondag .

Doei groetjes tinneke2/Wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt 

Super User

 • 

11.2K  messages

@Tinneke2 @Josette @Cdt24801 en alle andere een goedemorgen. 

@Tinneke2 we hebben ons zeer goed geamuseerd geen enkel probleem. 

Vandaag weer zondag dus werken dan is aangebroken naar 14 dagen verlof. 

Nu beetje koffie drinken en dan straks terug mijn bedje in nog wat slapen en deze nacht weer erin vliegen. 

Voor nu allemaal een fijne dag vandaag.

Chaman confirmé

 • 

4.1K  messages

@patrick2 Fijne werkdag blij dat je je goed geamuseerd hebt . 

En het was nog goed weertje . 
zeetje is toch ook gezonde , hier niet anders gassen van de auto’s bah 🤢. Mijn laatste koffie ️ gedronken (slaapmutsje ) ga nu slapen 😴. Is een gewoonte  elke avond . doei

 

fijne nacht groetjes tinneke2/ wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt 

Super User

 • 

8.2K  messages

@patrick2  werk ze voor straks.

@Tinneke2 heb ik gisteren ook gedaan, kasten opgeruimd.

Veel weggedaan, paar goede dikke winterjassen zo goed als nieuw

weggegeven aan die dat gebruiken kon. De rest de zakken in. 

Chaman confirmé

 • 

4.1K  messages

@Josette Amai die zullen tevreden zijn .👌Heb alle winkels twee weken geleden afgeschuimd om een goede jas voor de regen te vinden niets nada 👎. Het regende niet zeiden ze en had al een paar keer goed gegoten bij ons . 😂🤣

Heb alles ook weggeven ook veel voor de winter allemaal te groot geworden en ook wat herfst 🍂 kleren eigenlijk voor elk seizoen . Van alles en nog wat handtassen 👜. Sjaaltjes. Handschoenen 🧤 etcetera… 

Ook spulletjes voor hondjes … 

Vandaag nog heb ik voor Halloween feest 🥳 gerief weggeschonken . Mijne zolder begin ik morgen veel te veel spullen . Dat is als je voor elk feest 🥳 en kerst 🤶 en Pasen 🐣 enz … gerief hebt . Ga echt eens alles sorteren veel is al gedaan . Maar een mens kan echt niet alles houden . Kinderen worden groot en gaan nu naar de universiteit. Nu hebben ze het niet meer nodig . 
We doen het voor mensen in nood hè . En maken ze nog blij er mee .

Wordt nog een ganse organisatie. 
En nu mijn bed in tot morgen .

Doei 👋 

Groetjes tinneke2/Wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt 

Super User

 • 

8.2K  messages

@patrick2  @Cdt24801 en alle meelezers een goedemorgen.

@Cdt24801 gedaan en je krijgt de groeten terug.

@Tinneke2 ja, mij alles te klein jij te groot. Wolfskin heeft goede jassen 3 in een tegen alle weer.

Wel wat duurder maar zeer goed heb je voor jaren.

Fijne maandag.

 

Super User

 • 

11.2K  messages

@Josette @Tinneke2 @Cdt24801 en alle andere een goedemiddag. 

De kop is er weer af voor de week zijn er weer ingevlogen. 

@Tinneke2 ik amuseer me wel en voor volgend zal het drie weken achter elkaar zijn voor verlof te nemen. 

@Josette beetje meer betalen en je hebt goede kleding dat doe ik tegenwoordig ook wel. Vroeger kocht zo goedkoop maar gaat toch wat rapper kapot. 

Nu koop ik eerder wat duurder zo dat het iets langer mee kan , is geen garantie natuurlijk kan altijd iets kapot gaan natuurlijk ook wat duurder is.

Voor nu zeg ik allen een fijne dag verder.

Super User

 • 

8.2K  messages

@patrick2  @Cdt24801 en alle meelezers een goedemorgen.

@patrick2  klopt wat je schrijft zeker voor regen en winterkleding.

Fijne dinsdag allemaal.

Chaman confirmé

 • 

4.1K  messages

@Josette @patrick2 @Cdt24801 @MustafaY en alle andere 

Goedemorgen, 

Eindelijk eens goed geslapen .Toch een paar uurtjes . 
Koop ook tegenwoordig liever een duurder stuk ook dat ik nog kan dragen ook in de herfst. En vermits ik nog niet zo vlug kou heb koop ik ook geen echte dikke truien want heb dan al heel vlug veel te warm 🥵. 

Vandaag komen mijn pakjes  📦  toe . Eentje voor aan te doen . En eentje voor te experimenteren. En voor heel wat jaren goed . Let ik allemaal goed op . Zoals bij alles . Leven is al duur genoeg.

Mijn handen beginnen te jeuken ga weer eens aan de slag 💥. Want stil 🤫 zitten 🪑 is niets voor mij 😉.

Saluutjes en tot …..

Groetjes tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt 

 

Super User

 • 

8.2K  messages

@Tinneke2  mag ik je erop wijzen dat @MustafaY niet meer werkt hier.

Hier liggen ook een hoop dikke truien, niet voor binnen

maar voor buiten met en bodywarmer over heerlijk.

 

Chaman confirmé

 • 

4.1K  messages

@Josette oei dat wist ik niet van @MustafaY was een vriendelijke kerel nochtans. Het is komen en gaan hopelijk maakt hij het goed 👍.

Voor mij is een bodywarmer al veel te warm 🥵 maar zal wel mooi en warm zijn voor u . Mijn moe zegt tegen mij altijd doe een sjaal 🧣 aan . Doe een muts aan . Dan moet  ik eens lachen 😹 . Een jas is al meer dan genoeg voor mij . Mijn nichtje ook juist het zelfde loopt ook altijd zo we durven zelfs zonder jas 🧥 lopen als het maar even op en af naar buiten is . Zeker als ik bij de dieren ga in de weide heel verfrissend.

Ben je lekker opgefrist. 

Super User

 • 

8.2K  messages

@Tinneke2 ik heb het wel over de wintermaanden hé.

Chaman confirmé

 • 

4.1K  messages

@Josette  Ik ook hoor , kan goed tegen de kou . Mijn verwarming staat ook nooit hoger dan 17 graden binnen . Er boven vind ik al veel te warm 🥵, in de winter. Zit dan in een topje . 
tinneke2

Super User

 • 

11.2K  messages

@Tinneke2 @Josette @Cdt24801 en alle andere een goedemiddag. 

Net opgestaan en nu aan de koffie en wakker worden. 

Voor de rest niet veel te vermelden dus zeg ik allen een fijne dag verder. 

Super User

 • 

8.2K  messages

@patrick2  @Cdt24801 en alle meelezers een goedemorgen.

@Tinneke2 dat is laag, dat lukt me niet voor de spiertjes.

Een fijne woensdag allemaal. 

Loading...