Profil de Noah3

Pisteur confirmé

 • 

7  messages

Betalen via Orange PlayStation werkt niet

Hallo , ik probeer een betaling te doen via PlayStation met mijn Orange abonnement . Ik geef alles in maar als ik bestel komt er altijd op fout opgetreden. En als ik probeer via mijn gsm op de PlayStation site staat er op creditcard vervallen terwijl mijn abonnement als eerste keuze staat en nergens een creditcard gekoppeld. Hoe kan ik dit oplossen ? 

Super User

 • 

11.2K  messages

@Noah3 

Kan je ons ook eens zeggen welke foutmelding je hebt ? Heb je ook al eens gezien in de My Orange App of de klantenzone dat je , aankopen voor multimedia , aan hebt gezet ? Dit is iets wat je kan aan en uit zetten en als dat uit staat kan je dus online geen aankopen doen. 

Éclaireur novice

 • 

2  messages

Jawel dat gaat wel

 

Pisteur confirmé

 • 

7  messages

Hoe dan? Bij mij komt er op , er is een fout opgetreden 

Pisteur confirmé

 • 

9  messages

Hoi, normaal werkt deze vlot want gebruik deze al sinds 2013. Sinds deze maand krijg ik ook regelmatig foutmelding bij psn wallet te herladen maar denk eerder dat het probleem bij de PS store ligt dan bij Orange. Want in de app werkt hij ook niet mee. 

Apprenti pisteur

 • 

1  message(s)

Beste Noah3

Zou ik mogen weten of u al een oplossing heeft gevonden op uw probleem? Ik heb namelijk exact hetzelfde voor.

Apprenti pisteur

 • 

7  messages

Ik ook! Fix?

Apprenti pisteur

 • 

7  messages

Heb je hier dan een oplossing voor gevonden? Heb hetzelfde sinds 2 dagen

Loading...