Profil de Md1

Pisteur expérimenté

 • 

19  messages

samedi 25 juillet 2020 10:38

Datalimiet

Hallo,

Zoals velen misschien wel hebben gemerkt, heeft Orange bepaalde Go-abonnementen bijgeschroefd wat resulteerde in een hogere datalimiet. Nu vroeg ik me af of Orange eenzelfde beweging kan/mag maken, maar in tegengestelde richting. Concreet: kan het gebeuren dat ze plots een datalimiet van bv. 8GB naar 5GB terugbrengen? 

Bedankt 

Ervaren verkenner

 • 

7.5K  messages

il y a 5 ans

@Md1 goedemiddag, dat is een goede vraag.

Waarop ik géén antwoord geven kan.

Misschien dat een van de heren dat je kan vertellen.

Pisteur vétéran

 • 

11K  messages

il y a 5 ans

@Md1  concreet gezien mag een provider zijn tarief plannen aanpassen naar hun noden. Dus als zij vinden dat er meer of minder gegeven dient te worden zal een provider deze wijziging mogen doorvoeren. 

Nu zie ik enkel niet daar het nut van in want dan zou je weer klanten verliezen dus als er een wijziging is zal dat eerder meer en beter zijn voor de klant en Orange. 

Vanwaar je vraag eigenlijk ? 

Pisteur confirmé

 • 

5  messages

il y a 5 ans

Hoi, 

normaal gezien mag de provider dit doen.. Maar ik heb geen weet van de recente wijzigingen van de data’s.. 

grtjs

Pisteur expérimenté

 • 

29  messages

il y a 5 ans

Goede vraag

Loading...