Pisteur confirmé
•
3 messages
Geen netwerk op decoder als ik app wil koppelen
Als ik mijn tv app wil koppelen zegt die op de decoder dat die geen netwerk heeft. Maar als ik een netwerktest doe op de decoder zegt die dat ik een goeie verbinding heb. Heb al geprobeerd de decoder te resetten. Heeft niks geholpen. Wat kan ik doen om die tv app te koppelen?

Solution acceptée
Gregory
Super User
•
7.6K messages
@Peyin Zou morgen of zo nog eens proberen.
De verbinding gaat van je phone over wifi of 4G naar Orange en dan terug naar je router die dan bekabeld of met wifi verbinding maakt met de decoder. Van de decoder naar je app in tegengestelde richting. Daar zit er ergens een probleem of zijn de Orange servers overbelast op dat moment.
De foutboodschap is niet altijd correct.
Heb dit ook voorgehad, alles gedaan, niets hielp. Wat geduld helpt, het valt wel in de plooi.
2
patrick2
Super User
•
11.1K messages
@Peyin
Je zou al eens kunnen kijken of je verder dan twee dagen in de tv gids kan. Als dat zo is ben je heel zeker dat er een internet verbinding is. Hoe is je decoder verbonden is dat bekabeld of is dat met wifi ? En krijg je ook de code te zien als je koppelen?
2
0