Profil de Kris89

Apprenti pisteur

 • 

2  messages

Modem probleem

Beste,

Ik heb sinds een maand of 4 problemen met mijn modem.

Het heeft iets langer als 3,5 jaar zonder problemen gelopen, maar sinds deze 4 maanden krijg ik een fout met de wifi.

Ik krijg op mijn telefoon een uitroepteken te zien langs het wifi-ontvangst teken. En op mijn pc als ik een wifi troubleshoot doe krijg ik te lezen dat de DNS server niet bereikbaar is.
Zelfde probleem dan met de troubleshooter op het bekabeld netwerk.

Verder stelt de pc ook geen oplossing voor, dus wat ik iedere keer doe is de voeding van de modem uit trekken, en een paar seconden wachten (reset zoals jullie het noemen).
Ik reis veel voor het werk, daarom dat ik dit probleem nu ook pas meld. Ik ben niet continu thuis, maar als ik thuis ben had ik graag dat mijn thuis internet werkt zonder problemen. Na een lange stres volle buisness-**bleep** iedere keer thuis komen en de modem uit trekken en weer insteken wekt ook frustraties op haha.

Als de modem herstart is loopt de wifi gewoon weer zonder problemen. Helaas gaat het maar een paar dagen goed, dan doet dit zelfde probleem zich weer voor.

Ik heb de modem al naar fabriek instellingen proberen te zetten maar krijg iedere keer hetzelfde resultaat.


Is de modem versleten? Is hij verkeerd geconfigureerd?
Graag advies...

Mvg,
Kris.

Super User

 • 

7.7K  messages

Je moet je klantnr niet opgeven - best niet - @Kris89 Er zijn hier alleen maar klanten

Wat de DNS betreft - zet je primary DNS op 1.1.1.1 en secondary op 1.0.0.1

Hoe - hier  en windows + Mac/OS hier 

Apprenti pisteur

 • 

2  messages

Ik heb deze optie geprobeerd op de pc (Ethernet). Als ik nu de netwerk troubleshooter open op de pc komt de DNS waarschuwing niet terug, dus dat is al goed.

Wat de wifi betreft @FVBIzegem denk dat dit aan de modem kant ligt en niet mijn GSM.
Omdat op het voorval, geen enkel van mijn toestellen die normaal verbonden zijn met de wifi dan nog verbinding hebben.

@Gregory @patrick2  Begrepen ivm klantnr.

Super User

 • 

7.7K  messages

Doe het ook even op de modem @Kris89 

Denk dat uitroepteken aangeeft dat je geen internet hebt - kan misschien het gevolg zijn dat de DNS in je modem niet bereikbaar is.  Zonder DNS denk ik dat je niet veel internet hebt

Als je het in je modem doet - vergeet dan niet van de modem config ergens op je pc op te slaan.  Als je ooit de modem moet resetten kun je de config dan terug zetten

Super User

 • 

8.2K  messages

@Kris89 goedemorgen,

heeft het antwoord van @Gregory je geholpen, dan mag je deze als opgelost aanvinken.

Dank U.

 

Tag2023.jpg

 

Pisteur vétéran

 • 

78  messages

Oplossing is heel eenvoudig

Ga naar instellingen gsm en typ bij zoeken(vergrootglas) dns 

Privedns als antwoord aanklikken en op automatisch zetten 

Gr

 

 

 

 

 

 

Super User

 • 

11.2K  messages

@Kris89 

Een klantnummer meegeven in je topic is niet oke. Dat zijn gegevens die privé zijn en er zijn er genoeg als die kwaadwillig zijn om er dingen mee te kunnen doen. Dit is een openbaar forum. 

@Totem kun je het klantnummer verwijderen aub uit dit topic ? 

Grand Sage

 • 

4.1K  messages

Ugh @patrick2 ,

Het is in orde 😉

Totem

Chaman confirmé

 • 

4.1K  messages

@Kris89 Je zal de technische dienst moeten bellen om het in orde te laten maken . Zei kunnen dat van bij hun in orde maken alleen jij kan dat niet . Zullen nakijken of alles goed 🙂 gaat en dan krijg je instructies duurt enkele minuten en gegarandeerd dat het dan in orde 🙂 is . Veel succes 🤞
Anders blijft het probleem 👿 zich voor doen .

tinneke2/wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt 

Pisteur expérimenté

 • 

20  messages

 

Dat klinkt als een vervelend probleem. Ik zou je aanraden om contact op te nemen met je internetprovider en hen te vragen om het probleem op te lossen. Ze kunnen je misschien helpen om de modem te vervangen of een diepgaandere oplossing te vinden.

Super User

 • 

7.7K  messages

Dit is 5 maanden oud, @Chefke  

Loading...