Profil de CrazyPilot64

Pisteur confirmé

 • 

6  messages

Snelheid giga fiber blijft gelijk aan snelheid vorig abonnement zen fiber

Ik ben overgeschakeld van Zen Fiber naar Giga Fiber maar de snelheid blijft zoals die was van de Zen Fiber.

Helaas kan je ook nog altijd niet de Netflix App installeren.  

Super User

 • 

7.6K  messages

Heb je een LiveBox Cable modem ? En heb je die al eens herstart, @CrazyPilot64 ?

Dat de NetFlix niet op de decoder te installeren is, is bekend,  Re: Orange lanceert zijn nieuwe decoder ! - Pagina 4 - Tribe

Kun je die niet op je TV/chromecast installeren ?

 

Guerisseur expérimenté

 • 

607  messages

Hey @CrazyPilot64 ,

Hoeveel was je snelheid met Zen Fiber?
Als de snelheid minder dan 450à480Mbps was dan zal het niet veel nut hebben dat je Giga Fiber neemt want dan zat je nog niet eens aan het maximum van de Zen Fiber. Dat kan verschillende redenen hebben.
(Wifi, coax, eigen toestellen).

Ivm Netflix, ik heb jaren met 100Mbps Netflix gekeken via een Chromecast en dit zonder problemen. Ik vermoed dus dat je best eens bekijkt of het niet slim zou zijn om bvb een mesh systeem te plaatsen zodat je overal van de volle snelheid van je pakket kunt genieten en vooral stabiel internet kunt hebben.
Eens de Chromecast resetten kan soms ook wonderen doen.

Loading...