Profiel van PV1

Apprenti pisteur

 • 

2 Berichten

Geen knop activatie getrouwheidsprogramma

Hallo,

Ik heb sinds februari een internet Boost abonnement en zou me graag inschrijven in het getrouwheidsprogramma "Orange Thank You".

Volgens de uitleg in de klantenzone zou ik dit moeten doen in 'Mijn profiel' en dan het vakje 'Ik bevestig mijn deelname aan het getrouwheidsprogramma 'Orange Thank You' aanvinken. Maar het probleem is dat er geen vakje is om dit aan te duiden. Heb ik hier dan geen recht op?

Alvast bedankt voor het antwoord.

Geaccepteerde oplossing

Super User

 • 

11.2K Berichten

@PV1  iedereen heeft recht op de Orange Thank you. Maar waarschijnlijk gaat dit in vanaf het moment dat u 1 maand klant bent. Heb trouwens ook gezien dat deklantenzone bij de profielen geheel is aangepast. 

Apprenti pisteur

 • 

2 Berichten

Bedankt patrick2 voor je snel antwoord.

Ik start nu mijn 3de maand als klant, ik zal even afwachten omdat ik zie dat men "cotton klant" wordt vanaf de 3de maand.

Loading...