Profil de kris14

Pisteur expérimenté

 • 

27  messages

Geen internetverbinding

Beste, ik heb sinds deze middag geen internet en wifi. 

Ik heb de modem al opnieuw opgestart maar dit verandert niets. Alle lampjes van de modem branden.

Al de leds op mijn wifi shooters branden. Ligt orange plat in Limburg?

 

Apprenti pisteur

 • 

2  messages

Heb je toevallig ook TV? Werkt die nog wel? Hier geen problemen met INTERNET of TV, wel al meegemaakt dat Internet uitviel zonder de TV uitviel en dat was dan een storing op de lijn die ze binnen de twee uur hebben verholpen.

Pisteur expérimenté

 • 

27  messages

Tv heb ik wel, enkel geen internet op de pc, wat niet handig is nu mijn vrouw van thuis uit moet werken, en geen Wi-Fi op de tablet en gsm.

4.4K  messages

Ik denk dat algemeen is. Er is een mogelijke storing bij Orange.
Was bij mij paar weken geleden ook. Kan je zelf niet veel aan doen.

1 pièce jointe

Super User

 • 

11.1K  messages

Nu is de storing bekend toen ik keek nog niet. Maar alles kan zo veranderen op die site. 

@kris14  bewaar die link want die kan je altijd van pas komen. Die veranderd elke keer. 

4.4K  messages

@patrick2 

Dat kan inderdaad zeer snel wijzigen. Maar wel handige informatie. Ik heb die app op mijn foon staan.

Super User

 • 

11.1K  messages

@Anonymous  ik heb zo nog veel van die dingen die ik gebruikte op de klantendienst. Maar helaas was de link niet zo snel deze keer toen ik keek. Beste zou zijn , en dat geldt eigenlijk voor elke provider , om op de website van de provider zelf eventuele storingen aan te geven. Nu moeten mensen zoeken , vragen stellen , dingen proberen ( wat niet slecht is ). Maar het is veel doel treffender als men op de website zo een info kan vinden. Zet erbij welke regio getroffen is en welke diensten ( gsm , telefoon , internet of tv ) . 

Pisteur expérimenté

 • 

27  messages

Joepie, de technieker is hier geweest.. veel belovend ! Nieuwe modem want die wat er hing was gereviseerd, verder ook de Wi-Fi aangepast, geen Wi-Fi dingen meer via het stopcontact meer nodig. Orange mesh! Ziet er allemaal goed uit. Werkt goed! Tot ik effe later het Wi-Fi netwerk controleer op gsm en tablet, geen verbinding.. 

Hoe kan dit dan? Is het zo moeilijk om er voor te zorgen dat alles gewoon werkt? 

Dus nu kan ik weer wachten op de technieker om de boel weer te 'repareren? Ik word er knet-ter-gek van!

Loading...