Profil de Leen

Pisteur confirmé

 • 

4  messages

Overstappen van love trio naar duo

Ik ben aan het overwegen om over te schakelen naar love duo en een chromecast te kopen. Aangezien je via de orange-app tv kan kijken met crhomecast zie ik noe in waarom ik nog abbonoment voor tv zou betalen. 

Lijkt dit een goeie optie om over te stappen? Kies ik dan beter voor sneller internet of is basis voldoende?

Super User

 • 

11.1K  messages

@Leen  

Als jij een overstap wil doen van Love trio naar duo is dat een eigen keus. 

Om te casten heb je aan die 100 Mbps meer als genoeg geen enkel probleem. Hogeren snelheden zijn van toepassing als je met 5 tegelijk alles wil streamen of veel en grote bestanden moet en wil downloaden. 

Houd er wel enkel rekening mee dat je maar een 20 tal zenders hebt in plaats van de 70 die je nu hebt via de digicorder. Daar ga je het meest op verliezen op je zenders. 

Pisteur confirmé

 • 

4  messages

@patrick2 minder zenders is geen probleem want ik kijk niet zoveel tv en als ik kijk is het naar één, canvas, vtm, play 4. Ik denk dat deze zenders beschikbaar zijn vanuit de app?

Super User

 • 

11.1K  messages

@Leen  

Ja dus de standaard zenders zijn te zien das geen probleem. 

En als je toch niet naar die andere 66 zenders kijkt mag het zeker geen probleem vormen. 

Apprenti pisteur

 • 

2  messages

@Leen @patrick2 

Klopt niet! Wanneer je geen tv-abonnement hebt, kun je de Orange TV app NIET gebruiken.

Super User

 • 

11.1K  messages

@eRDeeWee 

Hier heb je gelijk dat klopt. Love Duo is internet en mobiel dus zonder tv. 

Je je kan dan nog wel andere apps gebruiken voor tv te kijken maar de Orange tv app niet dat klopt. 

Hier heb ik ook over heen gezien maar @eRDeeWee  heeft hier wel degelijk gelijk. 

Super User

 • 

11.1K  messages

@eRDeeWee  

Denk dat het de bedoeling was om naar de Orange tv plus app te gaan dus tv zonder decoder. 

@Leen  die mogelijkheid heb je dus wel natuurlijk om naar de Orange tv plus app te gaan , kijken zonder decoder. 

Apprenti pisteur

 • 

2  messages

@Leen Je kan de Orange TV app enkel gebruiken wanneer je een tv abonnement hebt. Als je dus overstapt naar Duo werkt die app niet meer

"De Orange TV-app is een gratis AANVULLING op de dienst Orange TV..."

Loading...