Hallo allen
Momenteel heb ik nog een mobiel abo lopen op 2 nummers als zelfstandige, maar is het zinvol (lees: voordeliger) om dit om te zetten naar particulier gebruik? Is er dan een voordeel/korting in Multiproduct?
(Nu moet ik nog inbellen op de 5432, maar dan naar 5000)
gr. Bart
Gregory
+ nog 56
Super User
•
Enkel tenzij je nog een Go abonnement van een 3 of 4 jaar of vroeger geleden met vast internet hebt. Je kreeg dan geen korting op je Go als je geen 500 of 1000 Mbps internet had.
Dat verschil is met de laatste abonnementen (Orange Mobile xxx) weggevallen
Als je nog een GO abonnement hebt kun je in My Orange overschakelen. De Mobile abonnementen hebben geen bijkomende kost als buiten je forfait van data gaat. Dan schakel je over op verlaagde snelheid
Weet ook dat je als particulier het recht op aftrek van de BTW verliest aangezien je BTW nr niet meer op de factuur staat.
Je kunt de totale kost hier zien, maar de kortingen gedurende 6 of 12 maand niet aftrekken aangezien geen nieuw abonnement
https://www.orange.be/nl/producten-en-diensten/internet-tv-mobiel/configureer-uw-pack?internet=net-s&mobile=mob-m
Alles over de kortingen vind je hier https://www.orange.be/nl/producten-en-diensten/het-multiproductvoordeel
Verder, als je overschakelt moet je je abonnement overdragen van jezelf met BTW nr naar jezelf zonder BTW nr
Je zult een tegoed hebben (klant met BTW nr) dat je moet terugvragen via Facebook/messenger. Als particulier (ander klant nr) is je eerste factuur dan wat hoger
Overdragen kan
0
0