Profiel van Totem
Grote wijze

Grote wijze

 • 

4.1K Berichten

Orange Thank You Badges vs Tribe badges

Ugh allemaal,

Orange verdeelt twee soorten badges: "Orange Thank You" of OTY-badges om je te bedanken voor je loyaliteit door geschenken te geven en "Tribe" -badges om je te bedanken voor je deelname aan het forum.

In je My Orange-app of op de website van Orange vind je een rubriek "Orange Thank You". Het doel is om missies te voltooien. Elke missie geeft je een badge en met elke drie badges ontvang je een geschenk. Alleen OTY-badges geven geschenken.

Op dit forum kun je ook "Tribe" -badges verdienen door regelmatig aanwezig te zijn op Tribe, zoveel mogelijk leden van de community te waarderen en te helpen. Om andere tribers te helpen, aarzel dan niet om je ervaring en kennis over onze producten en diensten te delen. Je kan ook vragen stellen, de antwoorden zullen iedereen helpen, dat is zeker! Hoe meer je meedoet, hoe groter de kans dat je vooruitgang boekt. Pas op! deze badges geven geen geschenken, behalve de scout-, verkenner-, genezer- en sjamaan-badges die meetellen voor een Orange Thank You-missie.

Als je mobiele nummer wordt ingegeven in de instellingen van je Tribe-account, verschijnen de badges automatisch in je profiel. Soms is er wat geduld voor nodig, maar we vergeten je niet.

Veel plezier! En verdien OTY-badges om geschenken te ontvangen!

Totem waak over zijn tribe!

Totem

39 Berichten

@Totem  Bedankt voor de duidelijke uitleg ! 

Grote wijze

 • 

4.1K Berichten


@Vikaatje  schreef:

@Totem  Bedankt voor de duidelijke uitleg ! 


@Vikaatje met veel plezier ! 🙂

4.4K Berichten

Bedankt !

4 Berichten

Bedankt

Grote wijze

 • 

4.1K Berichten


@igorlauwers  schreef:

Bedankt


Met plezier @igorlauwers @Anonymous ! ^^

1 Bericht

Thanks 

8 Berichten

Thank You!

1 Bericht

Bedankt voor de uitleg. 

7 Berichten

Bedankt voor de nuttige uitleg!

2 Berichten

Que vous..

Super User

 • 

7.2K Berichten


@Toto210989  schreef:

Que vous..


Je bent hier wel op de N kant van Tribe. Er is ook een F kant ...

4.1K Berichten

@Cdt24801 @Ik denk 🤔 dat hij u niet zal verstaan Stef , als hij alleen maar Frans spreekt 🤣. Denk dat je het in Frans zal moeten zetten nog eens . 

groetjes tinneke2/ wat je in je hart draagt geraak je nooit meer kwijt.

Super User

 • 

7.2K Berichten

Wel @Tinneke2 , als die persoon een klein beetje nadenkt (in de veronderstelling dat die het Nederlands niet machtig is) dan gaat hij/zij die tekst even door Google Translate of DeepL halen en is hij/zij meteen goed geïnformeerd😋

1 Bericht

Thx

24 Berichten

Veranderen de badges ook regelmatig die je moet behalen telkens 3 keer ? 

7 Berichten

Ja

1 Bericht

Bedankt

1 Bericht

Heel fijne verduidelijking.

24 Berichten

Zie soms 2 x dezelfde berichten

15 Berichten

Dit was heel duidelijk. Bedankt 

4 Berichten

Goed om te weten!

1 Bericht

Thanks!

Loading...