Indien tussen 17u en middernacht mag je uw dossiernummer delen. Ik ben alles aan het bundelen in de hoop de klantendienst in de juiste richting te kunnen sturen
Hey edb, aangezien je hiervoor al contact hebt opgenomen met de klantendienst? Hebben ze je ook een dossiernummer gegeven? Je kan hiervoor altijd contact zoeken met de klantendienst via sociale media.
Ik stel voor dat je dan nog eens contact opneemt via sociale media deze keer. Het kan zijn dat je niet onmiddellijk antwoord hebt, maar zij kunnen wel meer onderzoeken zonder dat je aan een telefoonlijn moet blijven wachten.
gvo7
18 Berichten
De ganse dag of alleen tussen 17u en middernacht?
Zie https://community.orange.be/t5/Tarieven-en-verbruik/Smallband/m-p/176393#M10435
Indien tussen 17u en middernacht mag je uw dossiernummer delen. Ik ben alles aan het bundelen in de hoop de klantendienst in de juiste richting te kunnen sturen
0
0
YannickV
Moderator
•
112 Berichten
Hey edb, aangezien je hiervoor al contact hebt opgenomen met de klantendienst? Hebben ze je ook een dossiernummer gegeven?
Je kan hiervoor altijd contact zoeken met de klantendienst via sociale media.
2
0
edb
10 Berichten
Gans de dag, continu.
6
0
streulma1987
42 Berichten
Wellicht is uw modem niet geactiveerd.
Dit heb ik ook gehad (2 Mbps) als de modem gedeactiveerd was.
Je zal een dossier moeten laten aanmaken om uw modem correct te laten activeren.
0
0