Sinds een 2 tal weken is mijn wifi opeens heel slecht. Een half jaar geleden heb ik een nieuwe modem gekregen omdat de experts zeiden dat het hieraan lag. Maar nu is het probleem terug. Ik heb het internet al volledig afgezet en terugopgezet, idem met de versterker. Ook al alle kabeltjes uitgetrokken en terug ingestoken, maar niets blijkt te werken, iemand ideeën van wat ik nog kan doen?
patrick2
+ nog 55
Super User
•
@febe044
Het kan een aantal oorzaken hebben dat je wifi problemen hebt.
Ten eerste kan het je omgeving zijn , iedereen zit op wifi tegenwoordig dus als iedereen daar aan het surfen is gelijktijdig ja das dan vragen achter wat problemen. Je zou om te beginnen dan al eens kunnen zien om jou wifi kanaal aan te passen. kanaal 1 of 6 of 11 zijn de minst gebruikte kanalen. Je modem kiest namelijk zelf het beste kanaal dus als je in het vaarwater komt van de andere ja dan laat je wifi het afweten.
Ook kan je eens zien om je wifi kanalen te splitsen. je hebt de 2.4 en 5 Ghz wat je kan gebruiken. Normaal gebruik je ze allebei maar split ze eens en zie of je dan ook problemen hebt of niet.
Ook niet onbelangrijk je afstand ten opzichte van je wifi. Want als je modem in een kelder hangt en je zit op het derde verdiep is het moeilijk. Of als je je wifi door veel muren heen moet of andere kamers ja das niet optimaal.
Allemaal dingen om te bekijken die je zelf als klant kan doen.
0
0