Profil de VinkVdB

Apprenti pisteur

 • 

3  messages

Caller ID spoofing

Beste,

Ik werd gecontacteerd door iemand, die me meldde dat ik hem zogezegd had opgebeld. Dit was niet het geval en staat ook niet in mijn belgeschiedenis op mijn toestel.

Is er een mogelijkheid om mijn belgeschiedenis na te gaan via Orange zelf? Mijn vermoeden is dat dit zou gaan om Caller ID Spoofing.

Er is ook nog altijd de optie dat dit gewoon een misverstand was, maar ik wel even voor de zekerheid verifiëren dat de call niet van mijn toestel afkomstig is.

Apprenti pisteur

 • 

3  messages

For what it's worth, voor dit nummer heb ik geen abonnement, maar gebruik ik een herlaadkaart

Super User

 • 

7.7K  messages

Als het niet in je belgeschiedenis staat, zul je ook niet gebeld hebben.  Voor abonnementen staan alle nrs die je gebeld hebt  op de factuur.  Herlaadkaart waarschijnlijk niet aan de orde

 

Apprenti pisteur

 • 

3  messages

Dankjewel, ik zal het zien als gewoon een misverstand van de andere persoon en het in de gaten houden. Als ik opgebeld wordt door anderen met een gelijkaardig verhaal, dan zal ik dit heropenen

Loading...