Profil de Eve6691

Pisteur confirmé

 • 

8  messages

Decoder en modem mee verhuizen?

Ik vroeg mij af of je de decoder en modem moet mee verhuizen naar je nieuw adres of moet je alles binnenbrengen?

Super User

 • 

11.1K  messages

@Eve6691  hier kan je alles eens nalezen over je verhuis te regelen. Het is niet zomaar iets oppakken en mee nemen je dient je verhuis te regelen. 

https://www.orange.be/nl/producten-en-diensten/verhuis-love

Pisteur confirmé

 • 

8  messages

Dat heb ik allemaal al gelezen. Er staat gewoon niet in wat je met je huidige modem en decoder moet doen. De installatie zelf zal ik uiteraard via die link op de website regelen.

Super User

 • 

11.1K  messages

@Eve6691  als ze je contacteren ka je het beste dat navragen. Ik vermoed dat de modem en de decoder mee geen maar zeker ben ik niet. 

Pisteur confirmé

 • 

6  messages

Orange moet eens leren de klant contacteren als er problemen zijn , waar om klantendienst bellen , ze antwoorden bijna niet of zijn niet te bereiken

Super User

 • 

8.1K  messages

@Eve6691  goedemorgen,

het scheelt verhuis je en neem je dezelfde provider Orange?

Van Telenet naar Orange, moet je de modem en router laten hangen

de decoder bij de winkel gaan inleveren.

Neem even contact op bij je provider of de dichts mogelijke winkel ervan.

Succes.

 

 

Pisteur confirmé

 • 

6  messages

typisch Orange , men staat steeds voor een probleem , krijg geen antwoord !!!!!!

Chef pisteur

 • 

125  messages

 

2. Je installatie voorbereiden

Wat moet ik meenemen tijdens mijn verhuis?

Op de dag van de verhuis zorg je ervoor dat je de tv-decoder, modem, voedingskabels, afstandsbediening en coax-, hdmi en utp-kabels meeneemt. Vergeet de Powerline- of Fixed Phone-adapter niet als je hier gebruik van maakt. Je hoeft enkel de netwerkverdeler achter te laten.

 

 Toch heel duidelijk, me dunkt 😉

Loading...