Profil de Parmentier-bvba

Apprenti pisteur

 • 

12  messages

Haperende verbinding bij bellen met GSM

Beste leden,

sedert 2 weken overgestapt op Orange ; enkele kleine problemen dewelke wellicht snel verholpen zullen worden.

wat betreft GSM .... Orange contacteren is moeilijk ; soms  niet bereikbaar en helaas wordt niet teruggebeld.

heeft iemand een email adres ?

als ik bel (of gebeld word) dan hapert het gesprek bijna steeds om de 5 seconden wat uiteraard vervelend is. er zou hier een oplossing voor bestaan om signaal beter te maken doch ik krijg na 3x bericht nalaten geen reactie.

ook tv hapert frequent ; zie bijlage dit terwijl kijken op tablet perfect gaat.

 

alvast dank voor de support & feedback

Super User

 • 

7.7K  messages

@Parmentier-bvba 

Als je belt kies dan niet om terug gebeld te worden.  Blijf aan de lijn, duurt wel wat - maar je komt er door

Super User

 • 

11.2K  messages

@Parmentier-bvba 

Een email adres heet Orange al jaren niet meer daar zijn ze mee gestopt. ( op zich wel jammer maar is hun eigen keuze ). 

Die haperingen op je gsm die je ervaart is dat altijd op dezelfde plaats of is dit overal ? Want een hapering in een gesprek is heel ruim. Als ik bijvoorbeeld buiten mijn woon plaats ben en ik ervaar daar een hapering maar in mijn woonplaats niet dan kan het wel zijn dat daar het bereik wat minder is. Kan natuurlijk ook een storing zijn want ze zijn ook bezig met de masten om dingen klaar te maken voor de toekomst. 

Waar is de bijlage waar je over spreekt van tv hapering ? Hoe is je decoder verbonden ? 

Apprenti pisteur

 • 

12  messages

GSM hapert enkel binnenshuis

TV verbonden via UTP die aan een Wifi module hangt (Mesch module)

 

tx voor feedback

Super User

 • 

7.7K  messages

Zit je ook op wifi, @Parmentier-bvba ?

Kan zijn dat je VOWIFI gebruikt op dat moment - en dat internet of de wifi wat hapert

Schakel je VoWifi eens uit

 

Apprenti pisteur

 • 

12  messages

TV verbonden via UTP die aangesloten is op een Mesch module

doch TV kijken gebeurt toch via kabel (coax) ? Eigenaardig dat TV kijken op tablet perfect is

 

tx voor je feedback - to be continued

Super User

 • 

7.7K  messages

Zet dan Vowifi eens aan

Apprenti pisteur

 • 

12  messages

klopt idd doch terugbelen doen ze blijkbaar niet (kan begrijpelijk zijn gezien de workload)

Guerisseur expérimenté

 • 

607  messages

Mijn ervaring leert mij: als je GSM de optie heeft "Bellen via 4G/LTE" dan zet je dit best uit. Buiten is dit leuk want de gesprekskwaliteit is super maar binnenshuis kan dit soms een ramp zijn 😅.
Zoals @Gregory hier ook vermeld heeft, mocht je GSM "VoWifi" of "Bellen via Wifi" ondersteunen, leg dit eens aan. Als je thuis bent kun je dan bellen via het Wifi signaal ipv GSM signaal. Een pak stabieler als je binnenshuis net niet genoeg GSM ontvangst hebt.

Apprenti pisteur

 • 

12  messages

Tx - ik check even om dit te vonden op mijn iphone

Apprenti pisteur

 • 

1  message(s)

Ik ben sinds enkele maanden ook klant bij Orange. En heb ook vaak slechte verbinding 

Super User

 • 

11.2K  messages

@Zahrazayou90 

Probeer dan ook eens te doen wat er hier beschreven wordt.

Apprenti pisteur

 • 

12  messages

Opgelost - tx community !!

Super User

 • 

7.7K  messages

En wat was de oplossing, @Parmentier-bvba ?

Apprenti pisteur

 • 

12  messages

Bellen via Wifi op andere apparaten uitzetten 🙂

Super User

 • 

7.7K  messages

Thanks - wil je dan het bericht dat je meest heeft geholpen als oplossing markeren, @Parmentier-bvba ?

 

Apprenti pisteur

 • 

12  messages

graag ; hoe doe ik dit ?

Super User

 • 

7.7K  messages

Je overloopt alles hier, en als je het bericht tegenkomt, dan staat er daaronder rechts een knop : Als oplossing accepteren - gewoon daar op klikken

Loading...