Guerisseur confirmé

 • 

265  messages

jeudi 10 septembre 2020 18:03

Beeld zonder klank...

Deze middag was, de hoofdplong gesprongen. Wil net tv kijken maar had, geen ontvangst van orange. Wifi versterker dus uitgetrokken. Eens dat die er terug in zit heb ik terug beeld maar geen klank. Wie weet raad? 

Sage

 • 

11K  messages

il y a 5 ans

@Elketje81  probeer eens je decoder met de knop aan de achterkant uit te zetten en dan terug aan zetten. Je kan ook eens je HDMI kabel in een andere poort steken. Als je geen poort over hebt dan wisselen met een andere kabel dus de kabels omwisselen.

Guerisseur confirmé

 • 

265  messages

@patrick2  net decoder aan en uit gezet maar brengt niks op. Hdmi herstoken maar geen maar ook geen geluid 

Sage

 • 

11K  messages

@Elketje81  staat het geluid aan van je decoder en of van je tv ? Het zijn maar kleine dingen hoor die wel eens vergeten kunnen worden. 

Je kan ook altijd eens aan andere HMDI kabel proberen. 

Guerisseur confirmé

 • 

265  messages

@patrick2 ja hoor had geluid gecontroleerd. Heb alle hdmi kabels verstoken maar brengt niet op. Kan zelf de chromecast niet meer verbinden

Sage

 • 

11K  messages

@Elketje81  de chromecast is weer iets anders. Die gaat waarschijnlijk bij het uitvallen van je elektriciteit zijn wifi verbinding verloren zijn.  Die kan je het beste via de app weer opnieuw instellen. 

Je zegt je hebt de HDMI kabels verstoken maar heb je ook een andere HDMI kabel gebruikt om aan de decoder te verbinden dus de oude er tussen uit. Die kabels zijn erg gevoelig en als de elektriciteit uitspringt kan de kabel een bepaalde schok gekregen hebben waardoor deze niet meer correct werkt. Het kan ook de decoder zijn natuurlijk maar voor je de klantendienst belt voor een nieuwe decoder kunnen we maar alles geprobeerd hebben. 

Guerisseur confirmé

 • 

265  messages

@patrick2 oei dan ga ik eens moeten kijken of ik nog ergens een hdmi kabel heb liggen

Pisteur confirmé

 • 

3  messages

il y a 5 ans

Alles eens uittrekken en weer insteken. Als dat niet gaat eens bellen naar Orange