Pisteur expérimenté
•
10 messages
Tv box valt uit.
Hoi, ik heb tegenwoordig last van mijn tv-box die bevriest. Ik kan wel kijken, maar geen enkele functie gebruiken. Ik kan niet zappen, niet in de menu's komen, zowel met de afstandsbediening als op de tv-box zelf. Ik kan alleen de stekker eruit trekken en rebooten, en dan is het weer oké. Het is redelijk lastig als je aan het opnemen bent.
Mijn toestel is nog geen jaar oud en zou het sneu vinden om het weer te moeten ruilen.
Zijn er andere oplossingen?
Joeri_d is ook een klant maar ... Vergeet niet om: pluimen te geven
patrick2
Sage
•
11K messages
il y a 1 an
@Joeri_d
Of wel eens je bekabeling nakijken dus HDMI en Coax en eventueel vervangen en kijken of dit probleem nog zo is. daarnaast de vraag hoe is je tv box op internet verbonden ? Kan zijn dat daar je probleem ligt maar goed ben niet zeker. Want je zegt functies gebruiken maar welke functies zijn dat ?
4
Ech0
Pisteur expérimenté
•
14 messages
il y a 1 an
Hey
Met mijn kennis van apparatuur. Zou ik zeggen:
-check je bekabeling zoals @patrick2 zei
-Het kan aan je tv liggen bv. de tv is te oud?
Breng het terug naar de winkel als niets werkt.
0
Joy27
Pisteur confirmé
•
6 messages
il y a 1 an
Ik heb dit in het verleden ook al voor gehad. Via klantendienst kun je chatten en hulp vragen. Werkte voor mij het vlotste
0
0