Profil de iopnet

Éclaireur confirmé

 • 

4  messages

jeudi 12 décembre 2019 16:04

Vergeet je toestel niet te verzekeren

Mijn gsm is is gestolen (samen met mijn fiets) en ik had er verzekering op een dat was echt Balen zorg dat je er 1 neemt, het is altijd handig.

Éclaireur confirmé

 • 

4  messages

il y a 6 ans

Echt waar.

Pisteur vétéran

 • 

11K  messages

il y a 6 ans

@iopnet  het is goed een verzekering te hebben maar ook soms weer niet. Nu in uw geval is het dus goed meegenomen dat u er een verzekering op heeft.

Éclaireur novice

 • 

1  message(s)

il y a 6 ans

Een aparte verzekering voor een smartphone is meestal niet nodig omdat die al gedekt is in je familiale verzekering. Maak dat je op de hoogte bent van je eigen verzekeringen voor alleer je een aparte verzekering afsluit. Het kan je veel geld besparen. 

Pisteur vétéran

 • 

11K  messages

@Jahddo  het is niet helemaal zo dat je enkel een familiale verzekering nodig hebt. Een familiale verzekering zorgt er voor dat als ik schade toebreng aan uw toestel dat het gedekt is . Moest u een defect hebben aan uw toestel of deze wordt gestolen is er geen dekking meer. Daar is nu de aparte verzekering voor , defecte toestellen worden gemaakt , diefstal wordt vergoed ( behalve uit de auto daar is bewijs voor nodig ). Dus de bijkomende verzekering heeft wel degelijk nut. Moest er echt niks gebeuren met het toestel of iets dergelijks ja dan betaald u een verzekering voor niks. Het is ook niet verplicht deze verzekering te nemen. Maar het is wel makkelijk ik heb al zo een defect toestel gehad en werd gemaakt en koste mij niks dankzij de verzekering. 

Ervaren verkenner

 • 

7.2K  messages

Vergeet ook niet dat een familiale verzekering een fameuze vrijstelling heeft. Je moet al een heel dure foon hebben om "iets" terug te krijgen, en de eerste paar honderd euro ben je sowieso kwijt. Dit ervan uitgaande dat de familiale überhaupt gaat uitkeren, want dat is niet zeker ...

Vergeet niet, de meeste verzekeringen zijn een paraplu voor als het niet regent.

Pisteur vétéran

 • 

45  messages

die vrijstelling is inderdaad in 90 % van de gevallen 250 €.  dus dan kan je niet alles recupereren, met een bijkomende verzekering meestal wel. 

 

Apprenti pisteur

 • 

1  message(s)

il y a 6 ans

Bedankt voor de tip

4.4K  messages

il y a 5 ans

Zie wel dat je zeker de kleine lettertjes leest bij de verzekering die je afsluit. Bij sommige verzekeringen valt gauwdiestal er niet onder, enkel inbraak in je huis bv. Kleine letters zijn dus zeker heel belangrijk vooraleer je deze afsluit. Denk dat dit bij Orange er wel inzit, maar bv door de gsm zelf te laten vallen en je scherm breekt, zit er dan weer niet in. 

Ervaren verkenner

 • 

7.2K  messages

kleine letters zouden ze moeten verbieden ... Daar zijn al zo veel mensen eigenlijk mee bedrogen ....

Loading...