Pisteur expérimenté
•
16 messages
Apple Watch e-sim
Orange schreef nu al meer dan een jaar geleden:
- Apple Watch LTE : Apple-horloges met eSIM zijn niet te koop in België en de modellen die in het buitenland worden verkocht zij nu nog niet compatibel, maar binnenkort wel. Nog een beetje geduld.
Inmiddels zijn de horloges al wèl te koop in België, en bij Telenet werkt de e-Sim intussen al een poosje. Wanneer volgt Orange nu eindelijk?

patrick2
Super User
•
11.1K messages
@houttbe
Ze zullen bezig met deze ontwikkeling om het in orde te krijgen. Zelf heb ik er ook nog niks over gehoord of gelezen maar zou het in de gaten houden. Hier als op de gekende media kanalen zullen ze het wel verkondigen wanneer het in orde is.
0
Anonymous User
4.4K messages
@houttbe
Geduld , dit komt wel :).
Groeten,
bigMODDER
0
Ronvanpa
Pisteur confirmé
•
7 messages
Geduld ...
Dat is het enige dat ik hier lees, ondertussen is het al een hele tijd aangegeven dat bvb een galaxy watch Lte compactible is bij orange.
Nog steeds niet dus ...
1
houttbe
Pisteur expérimenté
•
16 messages
Inmiddels alweer een half jaar verder en nog steeds niets! Begint potsierlijk te worden…
0
0
Ronvanpa
Pisteur confirmé
•
7 messages
Je zegt al zoiets, dit is inderdaad echt niet Orange.
Dan toch maar overstappen op Telenet?...Overweeg het nu toch stilletjes aan wel.
0
0
plaske12
Pisteur confirmé
•
9 messages
Ondertussen al 2 jaar geleden trouwens ...
0
Bolkje
Pisteur confirmé
•
3 messages
Het is beslist: overstap naar Telenet is gestart. Als Orange niet om klanten tevredenheid geeft en meegaat met de techniek; jammer dan. Helemaal omdat in Frankrijk esim op Apple Watches wel wordt aangeboden
2
0