Profil de Annelies2

Apprenti pisteur

 • 

5  messages

mardi 16 juin 2020 12:49

Geen netwerk gedurende 2 weken

(Beste) Orange,

Even deze weg proberen.  Na tariefwijziging twee weken terug, is mijn mobiel nummer van jullie netwerk.  Veel telefoontjes naar de 5000, evenveel dossiernummers en beloftes later, kan ik jullie enkel bedanken voor de vele dossiernummers en valse beloftes.

Mag ik met aandrang vragen om respect te tonen en dit deftig af te handelen, geen antwoorden te geven om contact met ons op te nemen binnen de 24/48h en dit niet waar te maken, telkens opnieuw?  

Hopend op een constructief antwoord

Sage

 • 

11K  messages

il y a 5 ans

@Annelies2  het is niet fijn te lezen dat je diensten niet werken na een verandering. Dat je ook al vele malen gebeld hebt en een dossier nummer hebt gekregen en daarbij een belofte is ook niet fijn dat het dus niet opgelost is. Langs deze weg wil ik je dan ook als advies geven geeft je laatste dossiernummer door via Messenger of Twitter. Daar kijken ze dat voor je na en moet je niet elke keer bellen en ook niet aan de lijn blijven. Als er een oplossing / antwoord is zullen zij terug contact met jou opnemen door een bericht of bellen. 

Wj zijn hier ook helaas geen klantendienst en hebben dus ook geen inzicht in dossiers. Hier zijn enkel een shop medewerker als moderatoren actief maar geen klantendienst. Jammer genoeg kunnen we je via deze weg niet helpen anders was dat graag gedaan.

Pisteur confirmé

 • 

7  messages

il y a 5 ans

Hopelijk is je probleem inmiddels opgelost.

Apprenti pisteur

 • 

5  messages

Nog steeds geen oplossing, en er zit eerstdaags nog geen aan te komen ook. 

Sage

 • 

11K  messages

Oei @Annelies2  hoe komt dat ? 

Apprenti pisteur

 • 

5  messages

Orange die het niet opgelost krijgt 😡

Sage

 • 

11K  messages

Dan is er toch een serieus probleem @Annelies2 . Hebben ze je informatie gegeven wat het probleem is? 

Apprenti pisteur

 • 

5  messages

Het feit dat ze je geen informatie geven, is nog zo'n frustratie. Al vele malen werd ik beloofd gecontacteerd te worden, mijn dossier(s) staat zogezegd op 'escalatiedossier(s)' en op 'hoge druk'. Hoe ze het dan fiksen om er meer dan 2 weken over te doen geen idee.  Echt amateurisme. 

Sage

 • 

11K  messages

il y a 5 ans

@Annelies2  

Is je probleem inmiddels opgelost ? 
Je kan altijd de oplossing markeren die je het beste geholpen heeft.
Op die manier help je andere tribers ook

Apprenti pisteur

 • 

5  messages

Het zou leuk zijn te kunnen melden dat het probleem opgelost is maar helaas, er zijn ondertussen 4 weken voorbij en nog steeds onbereikbaar.

Deze ochtend opnieuw beloofd geweest dat het op hoogste prioriteit staat 😏

Sage

 • 

11K  messages

@Annelies2  dat is niet best dat het nog altijd niet opgelost is. Laat maar iets weten als het is opgelost. Want het zal toch tijd worden voor een oplossing.

Apprenti pisteur

 • 

4  messages

il y a 4 ans

Hier hetzelfde. Is dit opgelost geraakt?

Loading...