WH1's profile

Leerling verkenner

 • 

6 Berichten

Orange Go TV BELGIË

Mijn Orange Go TV België werkt niet zoals het hoort .Tweede scherm Eerste schermDeze drie schermen krijg ik te zien en verder niets . Niets geen knop om te bevestigen om om verder te gaan . Ik heb alles al eens verwijderd en terug geïnstalleerd . Krijg altijd deze drie schermen waar ik niets kan aanduiden. Wie kan mij helpen ???

Geaccepteerde oplossing

Leerling verkenner

 • 

6 Berichten

Beste ik heb het probleem opgelost. Ik had in de instellingen van mijn smartphone de schermgrootte op max gezet . Zo vond ik de knoppen Ok en aan niet meer terug . Ik heb nu alles op normaal gezet en het lukt  , alles ok . Dus mijn beeldscherm grootte was de oorzaak.

Deze reactie is gemaakt vanuit deze reply

23 Berichten

Dat is de website je gaat het ergens anders moeten vinden

Moderator

 • 

275 Berichten

Dag @WH1, Heb je dit probleem enkel op je toestel? Werkt de app wel op een ander toestel? Heb je de laatste versie van de app? Zijn de updates van je smartphone up-to-date? Heb je al eens contact opgenomen met onze klantendienst? 

Groeten,

Beste leden van de community

Meer weergeven
  • Super User

     • 

    11.3K Berichten

    11.3K

  • Super User

     • 

    8K Berichten

    8K

  • Super User

     • 

    7.2K Berichten

    7.2K

  • Super User

     • 

    5.1K Berichten

    5.1K