Profil de wheeman

Pisteur confirmé

 • 

5  messages

Telenet email verzend niet via orange flybox

Sinds een paar dagen kan ik geen mails meer versturen met mijn telenet adres via orange flybox via mac mail.

Via 4G hotspot op mijn telefoon lukt dit allemaal wel (is wel van telenet).

Via telenet webmail lukt ook alles perfect.

smtp instellingen zijn niet gewijzigd en heb ik ook nagekeken.

Iemand een idee om dit probleem op te lossen?

 

Super User

 • 

11.1K  messages

@wheeman  een van de vele opmerkingen wachtwoord aanpassen. Kijk ook zeker de poort instellingen na of deze nog goed staan. 

Dus dit moet u hebben staan voor uitgaande mail:

smtp.telenet.be

poort : 587

TLS is de beveiligings type 

 

INKOMEND :

 

imap.telenet.be

poort : 993

SSL voor beveiligingstype 

Pisteur confirmé

 • 

5  messages

Schermafbeelding 2019-12-29 om 21.57.19.png

Pisteur confirmé

 • 

5  messages

Dit is wat er in mijn instellingen staat. En ook altijd al heeft gestaan.

Paswoord heb ik net gewijzigd, probleem blijft bestaan.

Is er een mogelijkheid dat ik ergens op een blacklist terecht gekomen ben met mijn IP adres van mijn orange flybox? Kan ik dat ergens controleren?

Super User

 • 

11.1K  messages

@wheeman  ik kan uw ip adres controleren of deze op een blacklist staat of uw email adres controleren of deze op een blacklist staat. Ik denk eerder dat uw email adres dan op een blacklist staat en nieuw uw ip adres. U mag altijd een persoonlijk bericht doen of 1 van de twee of allebei te controleren. Hier worden geen ip adressen of prive mail adressen of andere persoonlijke informatie aanvaard in een post dat is namelijk tegen de privacy regels.

Pisteur confirmé

 • 

5  messages

Dag Patrick

Dank u voor u hulp.

Het was mijn IP adress die op de blacklist van CBL en spamhaus ZEN terecht was gekomen.

Ik weet ook niet hoe ik daarop ben geraakt, maar ik ben ondertussen al delisted bij deze 2.

Echter sta ik ook nog op de dnsbl. (zie foto)

Enig idee hoe ik ook daar afgeraak? Of als ik er eigenlijk niet moet afgeraken, zie note "important" hieronder van deze site.

Ik ben wel van die 2 blacklist afgehaald, maar ik kan nog steeds geen mails versturen

 

 Schermafbeelding 2019-12-29 om 23.34.21.png

Important: Only IPs with email servers can be delisted. Our service is intended to operate only within SMTP transactions without user authentication. As all IPs without email server are out of this scope, there will be no harm in these cases. Do not worry if your IP is listed without an email server running at it.

Super User

 • 

11.1K  messages

@wheeman  hiervoor eens contact opnemen met Telenet om uw email adres weer van de blacklist af te halen. Als het echt specifiek het ip adres is dan de klantendienst van Orange contacteren de 5000 , maar denk eerder dat je email adres op de blacklist staat. Dus bel daar Telenet maar voor en die gaan een dossier maken om u er terug eraf te krijgen.

Employé Orange

 • 

571  messages

Sinds een paar dagen kan ik geen mails meer versturen met mijn telenet adres via orange flybox via mac mail.

Via 4G hotspot op mijn telefoon lukt dit allemaal wel (is wel van telenet).

Via telenet webmail lukt ook alles perfect.

smtp instellingen zijn niet gewijzigd en heb ik ook nagekeken.

Iemand een idee om dit probleem op te lossen?

Hallo @wheeman,
Aarzel zeker niet om het antwoord dat je het meest heeft geholpen als gewaardeerde antwoord te valideren ! 🙂

Het zal de community helpen ^^

Groetjes,
Nelson 

Loading...